Enkeleid Dobi: Potrafiliśmy się podnieść

Widzew Łódź, po najlepszym meczu w rundzie jesiennej I ligi, pokonał na własnym stadionie Arkę Gdynia 2:1 (1:0) i zdobył bardzo ważne trzy punkty pozwalające podtrzymać realne nadzieje na pierwszą szóstkę. Bramki dla łódzkiej drużyny zdobyli: Karol Czubak oraz obchodzący w niedzielę swoje urodziny Marcin Robak. Poniżej pomeczowa wypowiedź Enkeleida Dobiego.

Wygraliśmy ten mecz zasłużenie, chociaż powinniśmy zakończyć go już w pierwszej połowie. Stworzyliśmy sobie dużo więcej sytuacji od przeciwnika, dominowaliśmy, ale piłka nie chciała wpaść do bramki. Ja patrzę na to jednak od pozytywnej strony, bo te okazje mieliśmy, co było efektem pracy na treningach. Jeżeli będziemy to kontynuować, to później tego szczęścia na pewno będzie po naszej stronie dużo więcej. Cieszy nas to zwycięstwo, bo zdobyliśmy bardzo ważne trzy punkty z przeciwnikiem, którego aspiracją jest szybki powrót do Ekstraklasy. Wiele drużyn odbiło się od Arki, ale dzisiaj to my byliśmy lepsi. Moi podopieczni zasługują na duży szacunek, bo wypracowali tę wygraną na boisku. Straciliśmy bramkę tuż po rozpoczęciu drugiej połowy, ale potrafiliśmy się podnieść i pokazać charakter – powiedział Dobi.

Źródło: widzewtomy.net