AKTUALNOŚCI
Pierwsze decyzje kadrowe w Drzewcach

Jutrzenka Drzewce, która jest beniaminkiem IV ligi zdobyła w 19 meczach 11 punktów i w tabeli rundy jesiennej zajmuje przedostatnie miejsce. Wyprzedza o dwa punkty Ceramikę Opoczno. W klubie podjęto pierwsze decyzje kadrowe. Wiosną funkcjonował będzie pięcioosobowy sztab szkoleniowy. Robertowi Szubertowi pomagać będą: koordynator, dwóch asystentów i trener bramkarzy.

Nowych klubów szukać natomiast mogą sobie Michał Sopyła, Paweł Krawczyk, Marcin Frontczak, Dominik Jedynak, Damian Skopiński i Krystian Siatkowski. Pojawić ma się z kolei dwóch lub trzech solidnych piłkarzy. Pierwszy w 2021 roku trening zaplanowano 11 stycznia.

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kibic
1 miesiąc temu

A według mnie projekt udał się w 100%. Gdyby nie IV liga nie wiedziałbym gdzie są Drzewce i gmina Lipce Reymontowskie. Byłem, widziałem, fajna, ambitna drużyna, niezły stadion, dużo kibiców, dobra atmosfera. Z tego co wiem wszyscy grają tam i działają za darmo i nawet jak spadną to nic się nie zmieni i nic się nie zepsuje. Podziwiam, kibicuję i na wiosnę jak będzie można na pewno przyjadę znów na ich mecz.

Kibic
1 miesiąc temu

Nie ma sensu się szarpać. Ten projekt nie mógł się udać.
zostawmy swoich grajków i grajmy w Okręgówce.

Dacz
1 miesiąc temu

4 ligi nie da się uratować.