AKTUALNOŚCI
Co z Okręgowymi Związkami Piłki Nożnej?

Przed końcem 2020 roku chcielibyśmy poznać odpowiedź na to pytanie. Dziś (poniedziałek – 14 grudnia) redakcja Łódzkiego Futbolu wysłała oficjalne zapytanie drogą mailową w tej sprawie. Poprosiliśmy również o odniesienie się do kwestii – co dalej z majątkiem OZPN-ów oraz czy osoby (kierownicy biur) nadal pobierają wynagrodzenie z tytułu działalności w okręgowych związkach.

Jeśli tylko dostaniemy odpowiedzi (Piotrków, Sieradz, Skierniewice) od razu tą wiedzą podzielimy się z czytelnikami naszego portalu. Przypomnijmy, że w marcu OZPN Piotrków i OZPN Sieradz miały, na nadzwyczajnych Walnych Zebraniach, poddać pod głosowanie uchwałę w sprawie likwidacji. Plany pokrzyżowała jednak pandemia koronawirusa.

OZPN Skierniewice nadal zamierza zaś funkcjonować mimo, że rozgrywki piłkarskie, decyzją PZPN, przekazane zostały wojewódzkim związkom.

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Edek
3 lat temu

Ciekawe czy Sipa zostanie jak nie będzie otrzymywał wynagrodzenia bo przecież on jest przyzwyczajony do kasy i jak spadnie z funkcji prezesa na zwykłego kierownika
Moim zdaniem już dawno powinni go wyje…. na zbity pysk
Pozd sympatyk Polonii