AKTUALNOŚCI
Akademia GKS zaprasza na treningi

Fundacja Akademia GKS Bełchatów zaprasza dzieci i młodzież w wieku 6-18 lat na otwarte treningi naborowe, które będą miały miejsce w trakcie ferii zimowych. Odbywać się one będą na boiskach Miejskiego Centrum Sportu (za Halą Sportowo-Widowiskową KWB). Zawodnikom przyglądać się będą trenerzy danego rocznika.

Każdy chętny, aby uczestniczyć w treningu,powinien przynieść swój strój i obuwie sportowe. Udział w zajęciach jest bezpłatny, a osoby zainteresowane proszone są o wcześniejszy kontakt z głównym koordynatorem ds. organizacyjno-szkoleniowych, Grzegorzem Muskałą (tel. 601 060 528).

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników, zajęcia będą się odbywały przy zachowaniu wszelkich obowiązujących zasad bezpieczeństwa.

Źródło: Akademia GKS Bełchatów

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Marianna
15 dni temu

DO NAIWNY właśnie tak teraz się robi, co za piękna nazwa Akademia GKS Bełchatów . Wstyd dla zarządu takiej akademii. Tak nie powinna funkcjonować akademia.

Naiwny
16 dni temu

GKS Bełchatów kiedyś bym nie powiedział złego słowa lecz nie podoba mi się co obecnie się wyprawia w jaki sposób trenerzy pozyskują zawodników. Tak renomowany klub wydzwania po rodzicach zawodników i namawia do współpracy. Bez konsultacji z klubem macierzystym zawodnika. Brak kultury, i szacunku do innych klubów. Z kim powinien najpierw rozmawiać przedstawiciel klubu pozyskujacego zawodnika ? Żenada. Brawo sponsorzy. Brawo GKS BEŁCHATÓW.

Roman
1 miesiąc temu

Ciekawe kto te treningi bedzie prowadzil jak zaden trener nie ma umowy podpisanej

Maciek
1 miesiąc temu

Najpierw zaplaccie trenerom