AKTUALNOŚCI
TME UKS SMS Łódź wznowił treningi

Wicelider Ekstraligi piłkarek, zespół TME UKS SMS Łódź, rozpoczął przygotowania do rundy wiosennej. Pod wodzą trenerów Marka Chojnackiego, Piotra Wosika, Michała Sławuty i Michała Mikołajczyka trenowały 23 piłkarki. Wszystkie zawodniczki, które występowały jesienią w Ekstralidze, brały udział pierwszych w zajęciach.

Na treningu obecne były także juniorki, medalistki mistrzostw Polski, grające jesienią w I lidze: Julia Dyśkowska, Oliwia Macała, Marta Miś i Ewelina Piórkowska. W terminie 25-30 stycznia łodzianki miały pojechać na obóz do Czech, ale Czesi go odwołali ze względu na rządowe obostrzenia związane z pandemią. Tak więc, zamiast do Czech, ekipa SMS pojedzie w tym samym terminie do Kleszczowa.

Decyzją PZPN, rozgrywki Ekstraligi wznowione zostaną dopiero 6/7 marca (SMS zagra wtedy w Krakowie). Sztab ekipy zaplanował więc, oprócz tradycyjnych przygotowań, liczne mecze towarzyskie z silnymi rywalami: z Czarnymi Sosnowiec (16 stycznia na wyjeździe i 6 lutego w Łodzi), z Górnikiem Łęczna (24 stycznia na wyjeździe i 27 lutego w Łodzi), z AZS UJ Kraków (13 lutego na wyjeździe) i ze Śląskiem Wrocław (20 lutego w Łodzi).

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments