AKTUALNOŚCI
Przełożone zebranie w Victorii Szadek

Ostatecznie 23 stycznia (sobota), a nie trzy dni wcześniej, jak początkowo informował prezes Victorii Szadek Sławomir Stelmasiak, odbędzie się zebranie sprawozdawczo-wyborcze klubu. Miejscem spotkania ma być sala OSP. Początek zebrania zaplanowano na 17:00, a drugi termin pół godziny później.Obecny sternik Victorii zamierza podać się do dymisji.

Przypomnijmy, że Victoria nie rozgrywa meczów grupy trzeciej klasy okręgowej na boisku w Szadku, bo tamtejszy obiekt nie spełnia wymogów licencyjnych. Z konieczności więc szadkowianie grają na obiekcie MKS Zduńska Wola.

Subskrybuj
Powiadom o
49 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
czarny
1 miesiąc temu

Bardzo dziękuję „Piłkarzu” za potwierdzenie moich słów z szatni po meczu w Błaszkach

Piłkarz
1 miesiąc temu

Prawda jest taka, że części nas metody poprzedniego zarządu też się nie podobają, ale mówi się o tym po cichu. Być może nowi będą znali prawidłową ścieżkę rozwiązywania problemów.

Kibic
1 miesiąc temu

Prawda jest taka ze Czarny i wielu innych działaczy dążą do tego żeby klub Victoria miał sensowne warunki do gry w piłkę dla dzieci oraz seniorzy , najlepiej jest tylko krytykować ludzi a samemu nic nie robić, kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień, klub Victoria powinien jednoczyc społeczeństwo Szadkowskie a nie dzielić oraz kłody pod nogi rzucać ..pozdrawiam i życzę utrzymania w klasie okręgowej….

Do znający prawdę klubu :
1 miesiąc temu

Trochę słabo u Ciebie z tą znakomością prawdy klubu jak nie znasz historii ze studnią i walającymi się sedesami

1 8 9 10