AKTUALNOŚCI
W Pogoni nadal nic nie wiadomo

Czwartoligowa Pogoń Zduńska Wola nadal bez trenera. Nie ma też decyzji dotyczącej startu drużyny w rozgrywkach rundy wiosennej. W czwartkowe popołudnie miało dojść do spotkania przedstawicieli magistratu z władzami klubu. Odwołano je jednak. Kością niezgody jest nowa forma pomocy finansowej dla drużyny seniorów ze strony Urzędu Miasta, której klub nie akceptuje.

Prezes klubu Jarosław Szewczyk nadal zamierza wspomagać finansowo zespół seniorów, ale nie jest w stanie, bez pomocy magistrackiej, udźwignąć kosztów gry zespołu w IV lidze.

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Pol
1 miesiąc temu

Czyli z tego wniosek że w takiej Warcie, Drzewcach, Sulejowie, Rząśni stać władze tych miasteczek na lV ligę a Zdunska Wola miasto wielkości Sieradza, Kutna, Tomaszowa Maz, Skierniewic zamiast walczyć o lll ligę, wyląduje w A klasie. Wstyd i żenada

leon
1 miesiąc temu

Banda i tyle robią co chca te gnoje

zibi
1 miesiąc temu

Przecież ktoś wybrał to towarzystwo

Xyz
1 miesiąc temu

Śmiech na sali co władze miasta, które ma prawie 50 tys mieszkańców wyrabia. Żadnej drużyny seniorów w Zduńskiej woli ?? Co to ma być ?

Daniel
1 miesiąc temu

To jest skandal jak władze miasta postępują z klubami w naszym mieście .Najpierw rozmontowali MKS następnie GAtte a teraz dobierają się do Pogoni!!!!!! A co robią w zamian ????? Malują murale i wyklejają płachty na stare kamienice! My kibice mówimy dość trzeba coś z tym zrobić!!!!