AKTUALNOŚCI
Apel prezesa LZS Chrząstawa

Bohdan Kwaśniak, prezes oraz założyciel B-klasowego LZS Chrząstawa wystosował apel do rozsianych po całej Polsce sympatyków klubu o pomoc finansową. Do 5 lutego chrząstawianie muszą zebrać 6 tysięcy złotych aby móc złożyć skargę kasacyjną w sprawie zawieszenia czterech piłkarzy. Absencja graczy może sprawić, że wiosną klub nie skompletuje składu na mecze.


tomadex wszystko dla kibica

Piłkarzy ukarał natomiast Łódzki Związek Piłki Nożnej za to, że podczas jesiennego meczu wyjazdowego grupy piątej klasy B z Ekologiem Wojsławice (14 listopada) oraz po zakończeniu spotkania kierowali wyzwiska oraz groźby pod adresem sędziów. Działacze z Chrząstawy temu zaprzeczają. Odwołanie nie przyniosło zmiany decyzji i pozostaje im teraz wniesienie zaskarżenia do NKO przy PZPN w Warszawie. Muszą jednak wpłacić 6 tysięcy złotych kaucji.

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
1947
3 miesięcy temu

Szkoda pieniędzy bo to odwołanie nic nie da, wyrok zostanie utrzymany…..

Kibic
3 miesięcy temu

Byli pijani robili burdę na ławce i wielokrotnie zawodnik z ich drużyny z numerem 9 zwracał trenerowi Kwaśniakowi uwagę żeby ich uspokoił ale Trener nic z tym nie robił i wtedy zareagował sędzia i usunął zawodników z ławki to przenieśli się poza boisko i dalej feta aż w końcu zostali odprawieni za teren szkoły poza ogrodzenie i się zaczęło sędzia to sędzia tamto a jak w czasie meczu jeden z zawodników zemdlał dwa razy aż zwymiotował to została mu udzielona pomoc i w asyście medyka drużyny Ekologa i jednego ze swoich kolegów oposcil boisko ale Trener Kwasniak nie zgodził się… Czytaj więcej »

Wiedzący
3 miesięcy temu

A niech pomoże ten pseldo Wojt ,pożal się Boże

Kibic
3 miesięcy temu

To jest nudne , zawsze ich sędziowie , Wójt , lub pogoda czy dziki krzywdzą … Chrząstawa jest zawsze dobra , wszyscy pozostali są źli. A nawet jak zbiorą tę sumę i złożą wniosek to wygrają ? Na jakiej podstawie , jakie dowody mają ? 12 miesięcy nie jest za jakąś docinkę sędziemu ,, ty grubasie ,, , ,, ślepy jesteś,, tu podejrzewam idą grożby którymi pewnie i inne organy mógłby by się zainteresować. Zresztą osoby z Ekologa dają jako do zrozumienia że są materiały które przedstawiają zachowanie zawodników Chrząstawy. W sumie jeśli się na wiosnę nie zbiorą to lepiej… Czytaj więcej »

Dzik
3 miesięcy temu

Pewnie pijani byli i nie pamiętają.