AKTUALNOŚCI
W Zapolicach nowy trener i nowe stroje

Zmiana szkoleniowca w Amatorach Zapolice. Nowym trenerem drużyny, która na półmetku klasy B (grupa V) zajmuje 11. miejsce z dorobkiem 15 punktów, został Maciej Przybylski. Zastąpił na tym stanowisku Roberta Zięterskiego. Przybylski związany jest z Amatorami od początku klubu, a w latach 2013-2017 pełnił funkcję prezesa Amatorów.

Przybylski grał w piłkę w MKS Zduńska Wola, LKS Kwiatkowice, Pogoni Ekolog Wojsławice, Piaście Błaszki i Olimpii Karsznice. Warto odnotować, że wiosną Amatorzy grać będą w nowych strojach marki KEEZA.

Nowe stroje zostały częściowo dofinansowane przez nasz klub, resztę dołożyli sami zawodnicy. Każda koszulka będzie z nazwiskiem danego piłkarza, a po zakończeniu kariery lub zmiany barw klubowych zachowa ją na pamiątkę – mówi Wojciech Student, wiceprezes Amatorów.

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kibic
1 miesiąc temu

Tak się składa że nawet w B Klasie musi być trener i to z licencją .A tak na marginesie to już nie jest ta sama B Klasa co 10 lat temu poziom jest dużo wyższy Powodzenia Armatorzy bardzo fajna sprawa z tymi strojami

Andrzej
1 miesiąc temu

Super sprawa Pany

Zdw
1 miesiąc temu

Fajne ale po co trener w B klasie