AKTUALNOŚCI
Akademia GKS Bełchatów ma nowy zarząd

Szymon Serwa został nowym prezesem Akademii GKS Bełchatów, a wiceprezesem do spraw sportowych Bartłomiej Kondracki. Nowy Zarząd Akademii powołała Rada Fundacji GKS Bełchatów. W jej skład wchodzą: Robert Osóbka, Rafał Motyl i były już prezes GKS Bełchatów S.A Wiktor Rydz. Obu postaci nie trzeba specjalnie przedstawiać w środowisku piłkarskim.


keeza komplety sportowe

Szymon Serwa to prezes LUKS Gomunice (od 2010 roku do dziś), a także obecny kierownik pierwszej drużyny GKS Bełchatów. Zasiadał również w zarządzie OZPN Piotrków. Bartłomiej Kondracki to były piłkarz GKS Bełchatów, RKS Radomsko i Zjednoczonych Gmina Bełchatów. Pracował z rocznikiem 2010 w GKS Bełchatów, jest także w sztabie szkoleniowym pierwszego zespołu.

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Marianna
21 dni temu

Pytanie ? Czy Rada Fundacji GKS Bełchatów wie jak w jej imieniu powoływani są zawodnicy do Akademii GKS Bełchatów.

Naiwny
22 dni temu

Bardzo porządny klub. Tak bardzo że brak słów. Jak mroźna wydzwaniać w celu pozyskania zawodnika po rodzicach pomijajac macierzysty klub zawodnika. To jest ten profesjonalizm wstyd brak szacunku dla innych klubów. Brawo Bełchatów.

jan
1 miesiąc temu

Porządni młodzi ludzie , Akademia na pewno będzie prowadzona profesjonalnie pod względem sportowym i ekonomicznym.Życzę sukcesów.

kibic
1 miesiąc temu

same Pisiory!!

kil
1 miesiąc temu

Ten z prawej strony na zdjęciu to (świeży absolwent ,,UEFA B” ) ? Proszę o pomoc 🙂