AKTUALNOŚCI
Środa ważnym dniem dla Pogoni

W środę (27 stycznia) możemy poznać decyzję, czy Pogoń Zduńska Wola wystartuje w rozgrywkach rundy wiosennej IV ligi. Tego dnia spotkać mają się prezydent miasta Konrad Pokora oraz prezes Pogoni Jarosław Szewczyk. Głównym tematem rozmowy będzie ewentualne finansowanie przez magistrat seniorów trenujących w klubie. Na razie nie ma porozumienia w tej sprawie i zespół nie trenuje.

kurtki zimowe sportowe keeza

Drużyna nie ma zresztą trenera, a większość piłkarzy szuka sobie nowego pracodawcy. Jarosław Szewczyk nadal zamierza finansowo wspomagać klub, lecz twierdzi, że sam nie jest w stanie utrzymać drużyny czwartoligowej. Liczy więc na pomoc miasta, ale z tym może być ciężko.

Murem za klubem stanęli kibice, którzy rozwiesili w mieście transparenty popierające Pogoń, a także demonstrowali pod Ratuszem.

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Pol
1 miesiąc temu

Gramy w lV lidze. Kibice jednak dopieli swego

1 miesiąc temu

Zd.wola.dziady nic nie będziecie miec

Wiedzący
1 miesiąc temu

do Mlody …ciekawe ty pierdolo czy Kutno nie ma najemców ,jest wręcz liderem najemnych piłkarzy a tak ,fuksem po 1 rundzie awansowali ale za 4 miesiące ,witamy w 4 lidze i baty np. od kwiatków i innych

mlody
1 miesiąc temu

skończyło się eldorado . kasy brak i nie ma klubu . teraz widać jak zachowują się najemnicy. warto stawiać na swoich wychowanków. Pozdro z Kutna 🙂