Widzew znów lepszy od trzecioligowca

Pierwszoligowcy z łódzkiego Widzewa wygrali mecz sparingowy z trzecioligowcami z Sokoła Aleksandrów 2:0 (1:0). Podopieczni trenera Enkeleida Dobiego objęli prowadzenie w 16. minucie po golu Karola Czubaka. Sokół mógł wyrównać, ale Dawid Przezak trafił w słupek. W 58. minucie wynik spotkania ustalił Jakub Witasiak, który trafił do własnej bramki.

Gospodarze mogli wygrać nawet 3:0, ale znakomita okazję na gola zmarnował Przemysław Kita. W najbliższą sobotę łodzianie zagrają na wyjeździe z sosnowieckim Zagłębiem. Sokół nie ma w planach, przynajmniej na chwilę obecną, weekendowego sparingu.

Widzew Łódź –  Sokół Aleksandrów 2:0 (1:0)
(Karol Czubak 16, Jakub Witasiak 58-samobójczy)

Widzew: (I połowa): Mleczko – Stępiński, Tanżyna, Nowak, Pytlewski – Prochownik, Mucha, Możdzeń, Kun – Czubak, Tomczyk. II połowa: Reszka – Kosakiewicz, Mamełka, Nowak, Becht – Ameyaw, Poczobut, Wielgus, Kita – Fundambu, Robak. Grali także: Prochownik, Pytlewski, Wielgus, Możdżeń.

Sokół: Jurek – Nowacki, Bartosiński, Lis, Adamiak – Witasiak, Pecyna, Sołtysiński, Maschera – Przezak, Wolinowski. Grali także: Sławiński, Dubienkow, Pióro, Dziuba.