AKTUALNOŚCI
Mateusz Szela testowany w Radomsku

Z trzecioligowym RKS Radomsko, prowadzonym przez Roberta Szwarca, trenuje 21-letni Mateusz Szela, który w rundzie jesiennej bronił barw drugoligowej Bytovii Bytów. Wystąpił jesienią w pięciu ligowych meczach, a jest wychowankiem Akademii Piłkarskiej 21 Kraków. Szela grał także w Akademii Piłkarskiej Profi Zielonki, Popradzie Rytro oraz Sole Oświęcim.

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
RKS
1 miesiąc temu

Jestem ciekaw czy odejdzie Czarek Stefańczyk. Jeśli tak, to ładny cyrk 🙂 legenda klubu, wychowanek, transferowa bomba na lata, co by młodzież mogla się wzorować i uczyć, a tu chłop nawet jednej rundy nie wytrzymal. Po tym awansie do 3 ligi, trochę się człowiek łudził, że coś zmierza w dobrym kierunku. A tu chyba normalnie to nie jest, o profesjonaliźmie nie wspominając.

Perez
1 miesiąc temu

RKS-Radomszczanska Kawiarnia Stylowa . Ps podobno do Łodzi mają ja przenieść

Radomszczanin 2
1 miesiąc temu

Podobno ma być zmiana nazwy, RKS Nowa Stylowa Radomsko, bo w pewnym czasie więcej postów na fb klubu było o tej restauracji.

Radomszczanin
1 miesiąc temu

Co się Denis dziwisz ,za darmo dobrego pracownika ciężko młody chłopak to helikopter marzeń w głowie prezesi mu zrobią i już kolejny na rundę połknięty a później kopa w dupę.. i następny.

Denis
1 miesiąc temu

Kolejny szrot.