AKTUALNOŚCI
Nowy sponsor techniczny GKS Bełchatów

Firma Tomadex – właściciel marki KEEZA została nowym Sponsorem Technicznym GKS Bełchatów S.A. Umowa o współpracy została zawarta na trzy lata. Pierwszą drużynę Brunatnych w nowych, dedykowanych strojach będzie można zobaczyć od inauguracyjnego meczu rundy wiosennej z Górnikiem Łęczna. Umowę podpisali: właściciel firmy Tomasz Szulc oraz prezes GKS Wojciech Zając.


tomadex wszystko dla kibica

Tomadex S.C. od 14 lat jest wiodącym producentem akcesoriów kibicowskich w Unii Europejskiej. Współpracuje z największymi klubami i związkami sportowymi. Sztandarowe produkty od Tomadex S.C dotarły już do największych klubów na świecie, a także do licencjonowanych podmiotów uprawnionych do dystrybucji pamiątek Europa League oraz Champions League. Od kilku lat firma jest właścicielem oraz producentem marki odzieży sportowej KEEZA, która w ostatnim czasie podbija rodzimy rynek sportowy.

KEEZA to polska marka odzieży i sprzętu sportowego, która od wielu lat z powodzeniem rozwija się na rodzimym i zagranicznym rynku. KEEZA jest sportowym brandem tworzonym przez profesjonalistów dla wszystkim miłośników sportu, w tym zarówno amatorów, jak i zawodowców. Marka jest oficjalnym partnerem regionalnych Związków Sportowych, w tym Śląskiego, Łódzkiego, czy Małopolskiego Związku Piłki Nożnej.

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Rodzic
5 dni temu

Ale to podpisz się człowieku, podyskutujemy.