AKTUALNOŚCI
GKS zaprezentował nowe koszulki

Kilka dni temu informowaliśmy o tym, że nowym partnerem technicznym GKS Bełchatów została firma Tomadex z Aleksandrowa Łódzkiego, która jest właścicielem marki KEEZA. Dziś poznaliśmy już szczegóły nowych strojów, w jakich w rundzie rewanżowej występować będą Brunatni. W strojach pierwszego wyboru, czyli domowych, kolorem dominującym pozostanie zieleń. 

gadzety kibica keeza

Wzór, który został przygotowany, bardziej doświadczonym kibicom powinien się dobrze kojarzyć. Nawiązano w nim do pionowych pasów z wykorzystaniem wszystkich barw klubowych. Koszulki wyjazdowe pozostaną białe a elementami charakterystycznymi są: poziomy zielono-czarny pas na środku, grafika koła czerpakowego koparki wykorzystywanej w górnictwie odkrywkowym oraz mankiety w dwóch kolorach (zielonym i czarnym).

Dla kompletów bramkarskich przewidziano dwa kolory: żółty z czarnymi akcentami i niebieski z białymi akcentami. W obu przypadkach zachowana została grafika koła czerpakowego na froncie. Wspólne elementy, jakie kibice znajdą na wszystkich koszulkach, to hasło Duma Górniczego Miasta w dolnej ich częściach oraz na wysokości karku rok powstania klubu z grafiką koła czerpakowego.

Źródło i zdjęcie: gksbelchatow.com

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments