AKTUALNOŚCI
Kibice wirtualnie wspierają Brunatnych

Pierwsza drużyna GKS Bełchatów rozpoczęła rundę rewanżową a jej sympatycy akcję #DumaGórniczegoMiasta. Górniczy klub może jednak na razie liczyć tyko na wirtualne wsparcie swoich sympatyków. Pandemia i wynikające z niej obostrzenia nie pozwalają na zaplanowanie organizacji meczów zgodnie ze znanym od lat rytmem.

Każde z wiosennych spotkań może pod względem udziału kibiców wyglądać inaczej, dlatego klub po raz pierwszy od lat nie zaproponował karnetów na rundę. W przypadku pozytywnych decyzji organów państwowych dotyczących powrotu kibiców na stadiony, prowadzona będzie sprzedaż biletów na konkretny mecz. Pierwszeństwo zakupu będą mieli wtedy posiadacze karnetów na rundę jesienną. Tymczasem kibice mogą już teraz wirtualnie wspierać GKS.

W ramach akcji #DumaGórniczegoMiasta organizowanej ze Stowarzyszeniem Sympatyków GKS Bełchatów Torfiorze i Ośrodkiem Kibice Razem GKS Bełchatów, zaoferowane zostały numerowane Karty Wsparcia będące formą cegiełki na bieżącą działalność klubu. Karty Wsparcia są produktem niedostępnym nigdzie indziej, z którym można zakupić również dedykowany tej akcji szalik oraz nową koszulkę meczową marki KEEZA. Przy tej akcji ich personalizacja jest bezpłatna!

Przygotowany został również limitowany, złoty wariant VIP, w ramach którego do nabycia jest wyłącznie 100 Kart Wsparcia w pakiecie z szalikiem i nową koszulką meczową. Klub zaprasza na dedykowaną akcji stronę sklep.gksbelchatow.com. Na wtorek 2 marca, na godzinę 13:30, kibice wykupili już 69 pakietów, w tym 21 najdroższych.

Źródło: Informacja prasowa (GKS Bełchatów)

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
jarsoe
1 miesiąc temu

69 pakietów ? a z kąd oni mają tylu kibiców ?

Tadko Doić
1 miesiąc temu

Sto,max tyle kart sprzedadzą. Tylu maja kibiców. Nie wiecej.

Bob
1 miesiąc temu

Aż kolejki przed kasami. Wirtualnie brakło.

1 miesiąc temu

Zaorać stadion…wybudować do wyboru:mieszkania,bazar ,kościół,szkołę ,przedszkole…itd itp….Więcej radości dla miasta.