AKTUALNOŚCI
Wyniki meczów sparingowych

To był już ostatni weekend z meczami sparingowymi zespołów z III i IV ligi. Za tydzień (13-14 marca) rozpoczną bowiem walkę o wiosenne punkty. Tradycyjnie już Łódzki Futbol podał wyniki wszystkich gier kontrolnych najszybciej jak to możliwe wraz ze strzelcami bramek. Prosimy również o nadsyłanie wyników meczów zespołów z niższych klas rozgrywkowych.

III liga
(sobota – 6 marca)
GKS Bełchatów – Sokół Aleksandrów 0:4 (0:2)
(Dawid Przezak, Kacper Dziuba, Oskar Pióro, Rafał Nowak)
KS Sand-Bus Kutno – Zjednoczeni Stryków 3:0 (2:0)
(Jakub Świątek 2, Kamil Wielgus)
Victoria Sulejówek – Unia Skierniewice 0:1 (0:1)
(Paweł Czarnecki)
RKS Radomsko – Omega Kleszczów 1:0 (0:0)
(Sebastian Miśkowiec)
Pelikan Łowicz – Mszczonowianka Mszczonów 4:1 (0:0)
(dla Pelikana: Dawid Przybyszewski 2, Krystian Białas 2)

IV liga
(piątek – 5 marca)
Raków II Częstochowa – MKP-Boruta Zgierz 6:1 (3:0)
(dla MKP: Ołeksij Najdyszak)
Orkan Buczek – GKS Ksawerów 6:2 (1:1)
(dla Orkana: Dominik Cukiernik 2, Michał Lewandowski 2, Daniel Potakowski, Jakub Dregier)
Zjednoczeni Stryków – Start Brzeziny 1:1 (1:0)
(dla Zjednoczonych: Łukasz Ściślewski)
(sobota – 6 marca)
Andrespolia Wiśniowa Góra – Lider Włocławek 9:1 (2:1)
(dla Andrespolii: Sebastian Radzio 4, Filip Borowiec 2, Wojciech Skawiński 2, Kacper Kosior)
KEEZA Termy Ner Poddębice – LKS Różyca 3:3 (1:0)
(dla Term Neru: Mateusz Spychalski, Serhii Paias, Piotr Milankiewicz)
Widzew II Łódź – Włókniarz Zelów 1:2 (1:1)
(dla Włókniarza: Krystian Marcioch, Robert Oborowski)
Żyrardowianka Żyrardów – Orzeł Nieborów 1:1 (1:1)
(dla Orła: Karol Kruk)
Ceramika Opoczno – Neptun Końskie 1:0 (0:0)
(Wiktor Kaczmarczyk)
Warta Sieradz – UKS SMS Łódź 1:1 (0:0)
(dla Warty: Adam Patora)
KS Niedośpielin – Czarni Rząśnia 2:1 (1:0)
(Adrian Malicki, Cezary Stefańczyk – Marek Grabowski)
Pogoń Zduńska Wola – Warta Działoszyn 0:2 (0:1)
(Przemysław Szewczyk, testowany)
Stal Głowno – Olimpia Chąśno 0:2 (0:1)
Skalnik Sulejów – KS Paradyż 1:2 (1:2)
(dla Skalnika: Łukasz Smolarczyk)
Polonia Piotrków – Szczerbiec Wolbórz 3:1 (1:1)
(dla Polonii: Nataniel Balcerzyk, Dawid Przybysz, Arkadiusz Porochnicki)
ŁKS II Łódź – Wisła II Płock 1:0 (1:0)
(Oskar Koprowski)
(niedziela – 7 marca)
Jutrzenka Drzewce – Włókniarz Pabianice 3:1 (3:0)
(dla Jutrzenki: Filip Niźnikowski, Jan Grad, Damian Kopa)
LKS Kwiatkowice – Sokół II Aleksandrów 5:0 (2:0)
(Witold Kubiak, Łukasz Pierzyński, Krzysztof Sut, Szymon Andrzejewski, Łukasz Rakowski)
Piast Błaszki – Jutrzenka Warta 3:1 (0:1)
(Damian Rymarski, Michał Goliński, samobójczy – Paweł Dryka)

Wyniki drużyn z niższych klas rozgrywkowych:
Omega II Kleszczów – Pilica Przedbórz 0:5 (0:4)
(Wiktor Majewski 2, Marek Jończyk, Damian Glenda, Łukasz Knosała)
GKS II Bełchatów – ŁKS II Łódź 2:7 (2:3)
Prosna Wieruszów – KS Osiek 8:0 (2:0)
LKS Łyskornia – GLKS Biała 5:0
Victoria Rąbień – Tęcza Brodnia 4:6 (2:3)
Liswarta Popów – Zawisza Pajęczno 5:0 (4:0)
UKS Wiewiórczyn – Rokita Rokitnica 2:2
KKS Koluszki – Stal Niewiadów 2:4
Pisia Zygry – LKS Świnice Warckie 7:3
Pogoń Trębaczów – Płomień Opatów 2:4
Piast Błaszki – Szczyt Szczytniki 3:1
Orlęta Cielądz – MGKS Drzewica 2:5 (0:3)
Widok Skierniewice – Olimpia Jeżów 5:4 (2:1)
LKS Lubochnia – Ceramika Opoczno 7:0
Słowian Dworszowice – Warta Osjaków 1:3
Tęcza Janków – Relax Czerniewice 2:2
LKS Tubądzin – Inter Sieradz Woźniki 3:1
MKS 2000 Tuszyn – Iskra Dobroń 2:3
LUKS Mroczków-Dzielna – Olimpia Wola Załężna 4:3 (2:1)
LZS Łaszew – RKS Rychłocice 2:3
TS Janiszewice – UKS Ustków 4:3
PTC Pabianice – Orzeł Piątkowisko 3:4
Blask Odrzywół – LKS Białaczów 5:4 (2:1)
TS Gruszczyce – SKS Sieradz 6:0
LKS Kiełczygłów – Hetman Rusiec 2:4
Iskra Stolec – KS Czarnożyły 3:1
Czarni II Rząśnia – GKS Siemkowice 3:1
Victoria Skomlin – Widawia Widawa 5:2
KKS Kurów – LZS Brąszewice 1:3
KS Radoszewice – LZS Młynisko 2:5
LKS Masłowice – Astoria Szczerców 0:9
MUKS Wróblew – LKS Kamienna 4:3
LZS Staw – Piast Ruda 5:2
Sokół Goszczanów – GKS Chojne 1:0
MLKS Konopnica – Świt Kamieńsk 3:1
Amatorzy Zapolice – GKS Sędziejowice 1:5
Victoria Bielawy – KS II Sand Bus Kutno 2:1
LKS Wola Krzysztoporska – UKS Concordia 1909 Piotrków 2:3
Start Świątkowice – LKS Łyskornia 3:2
LZS Wrońsko – Orion Olewin 1:4
LUKS Bałucz – Unia Męka Sieradz 4:3
LKS Kobierzycko – LKS Zapole 2:7
Złoczewia Złoczew – LKS Wola Będkowska 3:3
Park Starzenice – GKS Czastary 0:8
UKS Concordia 1909 Piotrków – Włókniarz Moszczenica 1:3

 

Subskrybuj
Powiadom o
65 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Jacek
1 miesiąc temu

Victoria Żytno-Polonia Gorzędów 2:3

Kibic
1 miesiąc temu

Zloczewia Złoczew – LKS Wola Bedkowska 3-3

Kibic
1 miesiąc temu

Park Starzenice – GKS Czastary 0-8

Sebastian
1 miesiąc temu

Amatorzy Zapolice – GKS Sędziejowice 1:5
Błąd 🙂

Artur
1 miesiąc temu

UKS Concordia Piotrków Tryb. – Włókniarz Moszczenica 1-3.
bramka dla Concordii: Jakub Kępski

1 11 12 13