RAP Radomsko najlepszy w Zabrzu

Radomszczańska Akademia Piłkarska (rocznik 2011) wygrała silnie obsadzony turniej w Zabrzu, w którym udział wzięło 14 drużyn. Podopieczni trenera Marka Woźniaka w grupie B wygrali trzy spotkania i jedno zremisowali, co dało awans do finałowej Ligi Mistrzów. W niej wywalczyli siedem punktów i zajęli w ostatecznym rozrachunku pierwsze miejsce.

W eliminacjach pokonali kolejno: Stradom Częstochowa 4:0, GKS Świt Krzyszkowice 4:0, Rapid Wodzisław Śląski 3:0 i zremisowali z AKS Mikołów 1:1. W Lidze Mistrzów (grupa finałowa) pokonali zaś: Rapid Wodzisław Śląski 1:0, AP Team Gliwice 3:1, zremisowali z FZG Kraków 0:0 i przegrali 1:2 z Forza Wrocław. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został Wojciech Odrzywolski.

RAP Radomsko zagrał w następującym składzie: Hubert Krupski, Wojciech Odrzywolski, Mateusz Radosz, Błażej Drozdek, Kacper Figa, Olivier Barański, Ernest Bugajczyk, Jan Kowalewski, Tymon Łapeta, Dominik Przerada, Szymon Zaskórski.