AKTUALNOŚCI
Zimowe transfery w Kutnie

W trakcie zimowego okienka transferowego szeregi trzecioligowego MKS Kutno zasiliło trzech nowych zawodników. Oficjalnie w barwach „Miejskich” wszyscy trzej zadebiutowali podczas pierwszego meczu rundy wiosennej z Legionovią Legionowo.

gadzety kibica keeza

 


Mowa o doświadczonym bramkarzu Jakubie Skrzypcu, który trafił do Kutna z Lechii Tomaszów Mazowiecki oraz młodzieżowcach Kamilu Mazurkiewiczu (Widzew Łódź MESA) i Michale Mrochu (Lider Włocławek).

Podopieczni Pawła Ślęzaka niespodziewanie przegrali inaugurujące III ligę spotkanie z niżej notowaną Legionovią Legionowo 1:2 (0:2). Jakub Skrzypiec oraz Tomaszów Mazurkiewicz rozegrali całe spotkanie i zaprezentowali się z dobrej strony. „Kuba” kilkukrotnie dobrze interweniował i ratował zespół przed utratą gola, zaś „Mazur” w 80 minucie zdobył jedyną bramkę dla „Miejskich”.

Nieco gorzej wypadł Michał Mroch, który zawinił przy drugim golu i w przerwie został zmieniony przez Łukasza Znyka.

Ponadto w przerwie zimowej MKS Kutno pożegnał się z trzema zawodnikami. Są nimi Dawid Skrzynecki, który odszedł do Wisły Płock, Mateusz Turkowski (Zryw Dabie) oraz Wojciech Kuc (Pelikan II Łowicz).

Źródło: miejscy.pl

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments