Ważne zwycięstwo KS Sand-Bus Kutno

Od zwycięstwa rozpoczął zmagania w grupie spadkowej III ligi KS Sand-Bus Kutno. Podopieczni trenera Dominika Tomczaka (na zdjęciu) pokonali na swoim boisku Ruch Wysokie Mazowieckie 3:1 (0:0) i mają na koncie już 33 punkty. Pokonani są natomiast coraz bliżej IV ligi, zgromadzili dotychczas tylko 17 oczek.

W pierwszej połowie sobotniego meczu bliżej strzelenia gola był Ruch. Jeden z graczy tego zespołu zmarnował jednak dobrą okazję strzelając z kilku metrów nad poprzeczką.

Piorunujący był natomiast początek drugiej połowy w wykonaniu miejscowych. Już w 47. minucie Adrian Kralkowski pokonał bramkarza gości, potem pierwszego gola w barwach KS strzelił Mateusz Broź wykorzystując rzut karny. Pięć minut później był 3:0 dla gospodarzy po bramce Bartosza Bujalskiego. Rozluźnienie w szeregach miejscowych wykorzystał Michał Grochowalski.

KS Sand-Bus Kutno – Ruch Wysokie Mazowieckie 3:1 (0:0)
Bramki: Adrian Kralkowski 47, Mateusz Broź 52 karny, Bartosz Bujalski 57 – Michał Grochowalski 57

KS: Wolański – Wielgus, Sobczak, Szarpak, Szczytniewski (46′ Sadziński) – Kralkowski, Bujalski (82′ Dąbrowski), Świątek (82′ Michalak), Dynel (66′ Kacela) – Mateusz Broź (64′ Marcioch), Kasperkiewicz