AKTUALNOŚCI
Derby powiatu pajęczańskiego

W ramach 17. kolejki Sieradzkiej Klasy Okręgowej dojdzie do derbowego pojedynku pomiędzy drużynami Warty II Działoszyn oraz Unii Sulmierzyce. Ponadto między sobą zagrają cztery najlepsze drużyny ligi.

gadzety kibica keeza

 


W spotkaniach na szczycie zmierzą się: LKS Kwiatkowice z Jutrzenką Warta oraz Orkan Buczek z Czarnymi Rząśnia. Czarni nienajlepiej zaczęli rozgrywki w rundzie wiosennej. Porażka u siebie ze zdecydowanie niżej notowanymi rezerwami Pogoni Ekolog nie przystoi jednemu z faworytów ligi. Orkan Buczek zajmuje w tej chwili trzecie miejsce ze stratą tylko jednego punktu do Rząśni. Drużyna Jutrzenki Warta natomiast zagra w Kwiatkowicach z liderem sieradzkiej okręgówki. Zawodnicy LKS Kwiatkowice mogą być jednak spokojni, nawet w przypadku porażki z Jutrzenką nie grozi im utrata pozycji lidera. Trudniejszą sytuację ma ekipa z Warty, z dorobkiem 29 punktów zajmuje czwartą pozycję, ale aż 3 kolejne zespoły wyprzedza jedynie lepszym bilansem bramkowym.

Jesienna potyczka pomiędzy Unią Sulmierzyce i Wartą II Działoszyn zakończyła się pewnym zwycięstwem ekipy z Sulmierzyc. Przed spotkaniem rewanżowym również ta drużyna jest stawiana w roli faworyta. W pierwszym wiosennym meczu Unia zdobyła trzy punkty, które pozwoliły jej oddalić się na bezpieczną odległość od strefy spadkowej. W zupełnie odwrotnym kierunku w ligowej tabeli zmierzają rezerwy Warty. Wysoka porażka w Wieruszowie zdaje się potwierdzać przedsezonowe obawy, że zespół może mieć kłopoty z utrzymaniem się w „okręgówce”.

17. kolejka – 26/27 marca

26.03.2011
15:00 KS Złoczevia Złoczew – LKS Pogoń Korab Łask
15:00 KS Orkan BroWęg Buczek – LKS Czarni Rząśnia

27.03.2011
14:00 LKS Kwiatkowice – MKS Jutrzenka Warta
14:00 KS Victoria Skomlin – WKS Prosna Wieruszów
15:00 KS Gal Gaz Galewice – GLKS Warta Osjaków
15:00 KS Warta II Działoszyn – LKS Unia Sulmierzyce
15:00 LGKS Charłupia Mała – LKS Kobierzycko
16:00 MGKS Pogoń Ekolog II Zduńska Wola – LKS Piast Błaszki

Źródło: sportpaj

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments