Znakomita końcówka łodzianek

Tego chyba nikt się nie spodziewał. TME UKS SMS Łódź był bliski straty punktów z dużo niżej notowanym rywalem w spotkaniu 16. kolejki żeńskiej Ekstraligi. Drużyna trenera Marka Chojnackiego długo przegrywała w Szczecinie z miejscową Olimpią 0:1, ale w końcówce pojedynku strzeliła dwie bramki i utrzymała pozycję wicelidera tabeli.

Łodzianki straciły bramkę w 19. minucie spotkania (Weronika Szymaszek). Później miały dużą przewagę (11:3 w rzutach rożnych), ale bramki strzeliły dopiero w ostatnich minutach. Bramkarkę Olimpii pokonały: Nadia Krezyman w 86. minucie i w doliczonym czasie Klaudia Jedlińska.

Za tydzień (niedziela – 25 kwietnia, 12:00) piłkarki TME UKS SMS zmierzą się na własnym stadionie z Rolnikiem Biedrzychowice, który zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem zaledwie dwóch punktów.