AKTUALNOŚCI
Trójka Tomaszów kontra Widzew

Na boiskach regiou łódzkiego startuje runda wiosenna wojewódzkich lig juniorskich. Spośród inauguracyjnych pojedynków bardzo ciekawie zapowiada się starcie tomaszowskiej „Trójki” z drużyną Widzewa Łódź, występujących w Wojewódzkiej Lidze Juniorów Młodszych.


Trener Trójki Tomaszów – Wiesław Żmuda nie może skorzystać ze wszystkich zawodników. Ze względy na urazy nie zagrają m.in. Kamil Krzemiński i Karol Krawczyk. Pod znakiem zapytania stoi także występ Michała Otomańskiego. Sprowadzony z PTC Pabianice defensywny pomocnik ma problemy ze zdrowiem i wczorajszy trening oglądał z wysokości trybun. Niestety ból w spuchniętym udzie jest zbyt dokuczliwy, aby wystąpić w najbliższym spotkaniu. W związku z tym „Zbynek” debiut ligowy w Trójce będzie musiał odłożyć na późniejszy termin. Ze względu na czerwoną kartkę w meczu z Ceramiką Opoczno na inaugurację piłkarskiej wiosny nie wystąpi Patryk Wachowiec.

Patrząc na tabele oraz wyniki obu drużyn w tym sezonie, faworytem wydaje się być zespół z Tomaszowa. Podopieczni trenera Żmudy okupują najniższy stopień strefy medalowej, lecz ich aspiracje sięgają znacznie wyżej. Na swoim koncie zgromadzili 27 punktów, osiem razy będąc górą, trzy razy remisując i tylko raz zaznając gorycz porażki. Łodzianie z kolei na koniec rundy jesiennej zajęli szóstą lokatę z dorobkiem 22 punktów, w dwunastu meczach wygrywali siedmiokrotnie, raz remisując i czterokrotnie schodząc pokonani. Podczas ostatniego weekendu sierpnia ubiegłego roku padł wynik 1:0 na korzyść piłkarzy Trójki.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11:00 na płycie głównego boiska OSiR-u w Tomaszowie Mazowieckim.

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments