AKTUALNOŚCI
Cieżka sytuacja Tuszynian

W 18. kolejce łódzkiej klasy okręgowej spotkały się zespoły, które walczą o utrzymanie, mowa o GKS Bedlno i MKS Tuszyn. Zwycięstwo w tym pojedynku odnieśli gospodarze, którzy rozgromili Tuszynian aż 5:1. W tym momencie drużyna GKS Bedlno oddaliła sie od rywali o 8 pkt.


keeza komplety sportowe


Strzelcami bramek byli: Okupski Damian, Chlebny Łukasz, Marcin Kosiarek (2 gole) i  Gałązka Łukasz, honorową bramkę dla Tuszynian zdobył Byk. Prawdę mówiąc był to mecz o 6 punktów, ponieważ piłkarze MKS-u mieli szanse zblizyć się nie tylko do Bedlna, ale także do pozostałych drużyn, niestety ta sztuka im się nie udała i będą przystępować do najbliższego  meczu bardziej nerwowo niż zwykle. Dodatkowo na niekorzyść Tuszynian przemawia także terminarz rozgrywek, w nastepny weekend zagrają z kandydatem do awansu – Kolejarzem Łódź, a za dwa tygodnie zagrają na wyjeździe z mocnym zespołem jakim jest Stal Głowno. Te mecze pokażą w jakim miejscu są podopieczni Tomasza Smyczka.

W pierwszej połowie spotkania pojedynek był bardzo wyrównany, a gra toczyła sie głównie w środkowej strefie boiska. Po przerwie piłkarze Bedlno wyszli odmienieni i wbili, aż 5 bramek. Zdeklasowali rywali. Wyróżniającym piłkarzem był Remigiusz Michalak, który popisał sie dwoma asystami.

Skład GKS Bedlno: Gajewski Michał , Poszeptowicz Igor, Fabianowski Kamil, Pszczółkowski Rafał, Okupiski Damian, Remigiusz Michalak, Karczewski Tomasz, Gałązka Kamil, Chlebny Łukasz , Marcin Kosiorek, Łuczak Tomasz.
Grali również: Gałązka Łukasz, Galant Michał, Dysierowicz Daniel.

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments