AKTUALNOŚCI
Emocje w Gałkówku

Występująca w łódzkiej klasie okręgowej drużyna Startu Brzeziny była bardzo bliska wywiezienia z Gałkówka kompletu punktów. Do sukcesu zabrakło zaledwie jednej minuty. Choć zawodnicy z Brzezin na 15 minut przed końcem regulaminowego czasu gry prowadzili 3:0, to ostatecznie zremisowali 3:3.


keeza komplety sportowe

Zgodnie z oczekiwaniami spotkanie zaczęło się od zmasowanych ataków ze strony gospodarzy. Jednak od pierwszej minuty defensywa Startu spisywała się bez zarzutu, grając bardzo agresywnie i konsekwentnie. Taki styl gry już po kilkunastu minutach pozwolił na przejęcie inicjatywy na boisku i prowadzenie gry. Podopieczni trenera Jacka Stańdo wyraźną przewagę osiągnęli pod koniec pierwszej części gry, czego udokumentowaniem była bramka zdobyta w 37. minucie przez Kamila Walczaka. Kilka minut później po rajdzie Tomka Kaźmierczaka i dokładnym podaniu nieupilnowany Kamil Walczak podwyższył wynik na 2:0 dla Brzezin.

Prawdziwe emocje zaczęły się w 50. minucie, kiedy to czerwoną kartkę otrzymał Mariusz Matusiak. Wychodzący sam na sam napastnik z Gałkówka został sfaulowany w polu karnym przez ostatniego obrońcę ekipy z Brzezin. Grająca w dziesiątkę drużyna Startu zdołała jeszcze w 65. minucie strzelić trzecią bramkę, która po raz kolejny była autorstwa Kamila Walczak. W 70. minucie czerwoną kartkę dostał Paweł Niźnikowski i od tego momentu drużyna Startu grałą w dziewiątkę.

Zdeterminowani gospodarze walczyli jednak do końca i zdołali wywalczyć 1 punkt, a bramki zdobyli Marcin Białecki (77′), Sebastian Marganiec (80′) oraz Bartłomiej Juszczak (90′).

Start Brzeziny: Jatczak Mariusz – Skowroński Dominik, Pabiniak Waldek, Matusiak Mariusz, Niźnikowski Rafał, Poździej Artur, Borowski Maciej, Lindner Marcin (Niźnikowski Paweł), Lewandowski Damian, Walczak Kamil

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments