Marcin Pogorzała: Jestem dumny z zespołu

Znakomicie rozpoczął swoją pracę w roli pierwszego trenera ŁKS Marcin Pogorzała (na zdjęciu). Łódzki zespół pokonał lidera rozgrywek – Termalikę Bruk-Bet Nieciecza 3:2 (1:0) i zapewnił sobie grę w barażach o PKO Ekstraklasę. Szkoleniowiec na pomeczowej konferencji prasowej podziękował zespołowi za walkę o każdy centymetr boiska. Poniżej jego wypowiedź.

Na pewno jestem dumny z tego zespołu. Pokazali, że potrafią grać w piłkę, potrafią walczyć, potrafią przenosić góry. Wielki szacunek za to, że się nie poddali. My stworzyliśmy kilka niewykorzystanych sytuacji i dalej szliśmy po bramkę. W pierwszej połowie bardzo dobrze wykorzystywaliśmy przestrzenie. W defensywie bardzo fajnie współpracowaliśmy i z tego jestem bardzo zadowolony. W drugiej połowie było wiele komplikacji w drodze do zwycięstwa. Nie chcę się odnosić do rzutu karnego na 2:2. Mógł on zakończyć mecz, ale nie zakończył. Nie można było lepiej wyobrazić sobie debiutu – powiedział Pogorzała.