Jutrzenka Warta nie dała rady Pogoni

Pogoni Zduńska Wola lepsza w prestiżowym meczu czwartoligowych drużyn okręgu sieradzkiego. Podopieczni trenera Rafała Bartona wygrali wyjazdowe spotkanie z praktycznie zdegradowaną do klasy okręgowej Jutrzenką Warta 2:1 (1:0). Zduńskowolanie triumfowali zasłużenie, będąc zespołem bardziej dojrzałym i skuteczniejszym.

Przyjezdni objęli prowadzenie w 12 minucie. Gola strzelił były widzewiak Princewill Okachi i to jego 12 bramka w tym sezonie. Na początku drugiej połowy do remisu doprowadził Adam Lewczuk, ale gości szybko odpowiedzieli trafieniem Bartłomieja Sobczaka. Mimo okazji bramkowych z obu stron wynik meczu nie uległ już zmianie.

Jutrzenka Warta – Pogoń Zduńska Wola 1:2 (0:1)
Bramki: Adam Lewczuk 49 – Princewill Okachi 12, Bartłomiej Sobczak 51

Jutrzenka: Florczak – Dryka, Smolarek, Pawlak, Sulgan – Dudek, Jurkowski, Michał Lewandowski (72′ Pałucki), Nadolski – Burski, Lewczuk.

Pogoń: Kowalczyk – Jakub Kaczmarek, Porada, Rutkowski, Budka (75′ Szyc) – Idzikowski (50′ Chmielewski), Okachi (60′ Majerz), Patryk Kaczmarek, Bartos – Owczarek (46′ Pawlak, 82′ Lipski), Sobczak (56′ Nowak)