AKTUALNOŚCI
KS Sand-Bus Kutno poszukuje piłkarzy

Prowadzony przez trenera Dominika Tomczaka KS Sand-Bus Kutno utrzymał się bez większego trudu w grupie pierwszej III ligi. Po sezonie dojdzie jednak do dużych zmian kadrowych w drużynie, bowiem ze względu na znacznie mniejszy budżet część graczy odejdzie. Sztab szkoleniowy zamierza oprzeć nowy zespół na młodych piłkarzach z całej Polski, którzy zechcą się w Kutnie wypromować.


keeza komplety sportowe

Zainteresowani występami w trzecioligowej drużynie mogą się kontaktować z trenerami Dominikiem Tomczakiem (tel. 604 687 245) lub Pawłem Klekowickim (tel. 603 782 377).

Subskrybuj
Powiadom o

8 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Mati
3 lat temu

Kogo ty pseudofachowcu chcesz ściągnąć. Następny fachura po Szwarcu.Tamten kurs zrobił na egzaminie poprawkowym,a ten jeszcze nie zrobił. A czy uprawnienia trenerskie to już posiadasz czy nadal twój twój tata prezes po układzie z Kaźmierczakiem ci załatwia licencję

Wart
3 lat temu

Co wy piszecie?-jak chcecie ściągnąć do siebie grajkow z całej Polski?Co im zaproponujecie?Ludzie zastanówcie się zanim coś napiszecie.Grajcie swoimi i z okolic A nie głupoty piszecie.

Kibic
3 lat temu

Panie trenerze. Dobrze Pan wie, że taką filozofią Pan drużyny w 3 lidze nie utrzyma – choć tego życzę. Mentalność młodych dziś jest inna niż 10 lat temu. On nie chce się promować tylko dobrze zarobić. Bez doświadczenia wymieszanego z młodością nic z tego projektu nie będzie. Wychowaj od dzieciaka i sprzedaj dalej to jest odpowiednia filozofia. Nie kupuj z Polski bo zawodnik z Gdańska, Katowice przyjedzie do Kutna za odpowiednio wysoki kontrakt, a nie będzie liczył na promocję. Przykład masz Widzewa: rezerwy wchodzą do 4 ligi, a ilu z tych zawodników przebije się do pierwszej 11???? 1-2 – ciśnienie… Czytaj więcej »