Piast Błaszki ponownie liderem

Piast Błaszki wygrał zaległy mecz 27. kolejki grupy trzeciej klasy okręgowej z Wartą II Sieradz aż 5:0 (0:0) i powrócił na pierwsze miejsce w ligowej tabeli. Podopieczni trenera Pawła Oluszczyka mają na koncie 49 punktów i o jeden wyprzedzają Prosnę Wieruszów, a o dwa WKS 1957 Wieluń oraz Tęczę Brodnia, z którą zmierzą się na jej boisku w najbliższą niedzielę.

Pierwsze 45 minut meczu w Błaszkach zakończyło się bezbramkowym remisem. Po zmianie stron do głosu doszli gospodarze i strzelili pięć goli. Pierwszą bramkę zdobył Michał Goliński w 55. minucie. Strzelił on zresztą jeszcze jednego gola. Dwa trafienia zapisał na swoim koncie lider klasyfikacji skutecznych grupy trzeciej Adrian Sroczyński, który ma teraz na koncie 30 bramek. Raz sieradzkiego bramkarza pokonał Krzysztof Kokot.