AKTUALNOŚCI
Olimpia nie przyjechała do Lgoty

Z trzech zaplanowanych na wtorek meczów 22. kolejki (zaległa) grupy drugiej KEEZA Klasy okręgowej udało się rozegrać jeden. W Wolborzu Szczerbiec przegrał z Włókniarzem Moszczenica 0:1 (0:1). Gola dla gości strzelił Zbigniew Kowalczyk. Start Lgota Wielka zgarnął komplet punktów bez walki, bo Olimpia Wola Załężna zawiadomiła, że na spotkanie nie przyjedzie.

gadzety kibica keeza

 

W tabeli uwzględniamy walkower 3:0 dla gospodarzy. Z kolei spotkanie LKS Lubochnia – PGE GKS II Bełchatów przełożono na najbliższy czwartek (24 czerwca – 18:30), bowiem z powodu ulewy boisko nie nadawało się do gry.

Subskrybuj
Powiadom o

3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
do Wart
3 lat temu

Taki scenariusz był do przewidzenia po decyzji władz o rozegraniu 16-17 meczów w klasie O w niecałe 2,5 miesiąca. Takie natężenie meczów to w piłce zawodowej a nie amatorskiej. Ktoś nierozsądnie pisze żeby wycofać drużyny. Hahaha. Przecież większość zawodników uczy się lub pracuje i ma swoje obowiązki zawodowe a kadry nie liczą po 20-25 piłkarzy. To i tak sukces że jest tak mało walkowerów choć do końca dwie kolejki i jeszcze coś się może przytrafić.

Wart
3 lat temu

Wycofać takie drużyny z rozgrywek które nie przyjeżdżają na mecze.Wczesniej czy później same się wycofają a zabieraja miejsce tym którzy chętnie by grali.

Slawek
3 lat temu

Brawo Włókniarz Moszczenica. Gratulacje dla drużyny.