AKTUALNOŚCI
Późny start Boruty Zgierz

Drużyna MKP Boruta Zgierz występująca w Wojewódzkiej Lidze Juniorów Młodszych musi poczekać z inauguracją rundy wiosennej aż do 10 kwietnia. Wszystko za sprawą wycofanych przed i w trakcie sezonu zespołów.


tomadex wszystko dla kibica


Drużyna Boruty pierwszy wiosenny mecz miała rozegrać już w miniony weekend, podejmując na własnym boisku Włókniarza Pabianice. Niestety z powodu wycofania się w przerwie zimowej drużyny z Pabianic, mecz nie został rozegrany. Dodatkowo niefortunne ułożenie terminarza sprawiło, że również w nastepnej kolejce Zgierzanie nie rozegrają meczu. Będą bowiem odbywać pauzę za spotkanie z wycofanym przed sezonem zespołem LKS Mniszków. KSB swój pierwszy mecz na wiosnę rozegra więc dopiero 10 kwietnia – u siebie podejmować wtedy będzie drużynę Warty Sieradz.

W pierwszym meczu w rundzie wiosennej Boruty Zgierz będzie mógł oficjalnie wystąpić nowy nabytek klubu – Artur Teodorski. Były już zawodnik Startu Łódź przeszedł do MKP na zasadzie transferu definitywnego. Cała drużyna wierzy, że Artur w dużej mierze przyczyni się do dobrych wyników Zgierzan i będzie powiększał swój dorobek bramkowy, dlatego też prawdopodobnie będzie występował na pozycji napastnika.

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
KSB
12 lat temu

Zapaszamy wszystkich na mecz,10 kwietnia z wartą o 11.