AKTUALNOŚCI
Adam Kaźmierczak wiceprezesem PZPN

Adam Kaźmierczak, który jest prezesem Łódzkiego Związku Piłki Nożnej, został wiceprezesem PZPN do spraw piłkarstwa amatorskiego. Otrzymał 10 głosów sterników lokalnych związków piłkarskich, wygrywając zdecydowanie z Radosławem Michalskim ze Pomorskiego ZPN. Zastąpi na tym stanowisku Jana Bednarka. Na 18 sierpnia zaplanowano wybory szefa PZPN.


tomadex wszystko dla kibica

Wydaje się, że ogromną szansę na przejecie pałeczki po Zbigniewie Bońku ma Cezary Kulesza – wieloletni prezes Jagiellonii Białystok. Nie jest tajemnicą, że będzie on popierany przez Adama Kaźmierczaka. Kontrkandydatem Kuleszy jest namaszczony przez Bońka Marek Koźmiński.

Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Jerzy
3 miesięcy temu

Najgorsze co może być dla polskiej piłki to dopchanie się Kulesznika do stołka prezesa PZPN. Nie żebym był zachwycony kadencją Bońka i liczył na cuda ze strony Koźmińskiego, ale obawiam się powrotu czasów, gdy robienie kasy było jedynym celem związku, a nie jednym z kilku.

Stefano
3 miesięcy temu

Gratulacje dla Prezesa ŁZPN! Ps: Panie Prezesie Pan powinien tytułować się Prezesem łódzkich klubów, a pozostałe kluby z województwa choć Pan o nich nie wie za wiele Pana pozdrawiają. Mam nadzieje, że niektórzy się ockną przy kolejnych wyborach na fotel Prezesa ŁZPN. Wtedy Prezes się pewnie mocno uaktywni, a można by postawić pytanie i zrobić mały bilans czy jest lepiej niż było? Czy w szkoleniu zrobiliśmy choć mały krok do przodu? Czy ŁZPN nadaje jakiś kierunek, czy tylko tworzy ligi i terminarze i pobiera za to opłaty? Czy kadry wojewódzkie są odpowiednio zarządzane i czy osiągają sukcesy na arenie krajowej?… Czytaj więcej »

Marek
3 miesięcy temu

Gratulacje dla Prezesa !

P.S kiedy terminarze będą dla drużyn seniorskich ?

David
3 miesięcy temu

A kiedy jakiś kimunikat odnośnie, kto spadł, kto awansował, czy to nie są ważniejsze sprawy jak na razie ???Nikt nic nie wie … jak to za rządów Pana prezesa.

3 miesięcy temu

Mi sie wydaje, ze karty w Piotrowie rozdaje sie w „Piątek”.