AKTUALNOŚCI
Finały ŁKS PS3 Fans Cup

W OFI Sklepie ŁKS w Galerii Retkińskiej odbyły się finały pierwszej edycji turnieju ŁKS PS3 FANS CUP. Przez ostatnich kilka tygodni rywalizowało ze sobą 32. kibiców. Uczestnicy turnieju grali ze sobą w FIFĘ 11 systemem pucharowym.

gadzety kibica keeza

 


Najpierw rozegrano mecze półfinałowe, w których jedna strzelona bramka decydowała o zwycięstwie Robsona i TMK. W meczu o 3. miejsce emocji nie brakowało. Po bardzo zaciętym spotkaniu Błażej pokonał Damiano 3:2

W finale zagrali ze sobą Robson (grał Manchesterem United) i TMK (grał Interem Mediolan), dopingowani przez widzów zgromadzonych w OFI Sklepie. Do przerwy było 1:1, ale zaraz po zmianie stron Manchester (Robson) wyszedł na prowadzenie i nie oddał go już do końca meczu. – W FIFĘ gram od 2003 roku, ale najpierw używałem do tego klawiatury. Dopiero rok temu przerzuciłem się na konsolę. Gram Manchesterem United, bo to moja ulubiona drużyna – powiedział zwycięzca Paweł Woźniak.

Nagrody najlepszym zawodnikom wręczali: Konrad Olejniczak (EA Sports), Bartosz Grelewski (ŁKS SA) i zawodnik ŁKS Damian Seweryn, który z wielkim uznaniem wypowiadał się na temat umiejętności zwycięzców.

W kolejnych dniach finaliści będą mogli się zmierzyć w pojedynkach z piłkarzami ŁKS. Chęć gry wyrazili Jakub Kosecki, Krzysztof Mączyński, Damian Pawlak i Artur Golański.

Źródło: ŁKS

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments