AKTUALNOŚCI
Sokół II przed meczem z liderem

Już w najbliższą niedzielę, 3 kwietnia, podopieczni Dariusza Zielińskiego stoczą kolejny bój o ligowe punkty. Tym razem ich przeciwnikiem będzie Włókniarz Pabianice – lider V ligi.


keeza komplety sportowe

Po udanym początku rundy wiosennej, piłkarze Sokoła chcą podtrzymać dobrą passę. Liczą, że w meczu z Włókniarzem uda im się wykorzystać atut własnego boiska i zgarnąć 3 punkty. Ich rywal w pierwszej kolejce zaledwie zremisował z Krośniewianką Krośniewice 2:2, mimo dużej przewagi w pierwszej połowie spotkania. W drużynie gości na pewno nie wystąpi pomocnik Łukasz Tyczyński, który w końcówce meczu z Krośniewianką otrzymał czerwoną kartkę. W zespole Sokoła nie ma kontuzji, trener Zieliński może skorzystać ze wszystkich graczy, plus z kilku zawodników pierwszej drużyny (tych, którzy w meczu z Ceramiką Opoczno nie zagrają, lub wystąpią w niepełnym wymiarze czasowym). Jeszcze dzisiaj o godzinie 18:00 piłkarze rezerw Sokoła, w ramach przygotowań do starcia z liderem, zagrają sparing z Orlikiem Sobień.

Duży wpływ na wynik niedzielnego spotkania może mieć zaangażowanie piłkarzy. Ci, którzy mieli okazję oglądać boisko na Rudzie Bugaj wiedzą, że ta płyta nie należy do najlepszych. Na takiej murawie oprócz umiejętności technicznych trzeba też pokazać charakter, wolę walki. Od indywidualnych popisów ważniejsza jest gra zespołowa. Drużyna, która spełni te warunki ma dużą szansę na zwycięstwo.

Sokół II Aleksandrów – Włókniarz Pabianice
Niedziela, 3 kwietnia, godzina 15:00, Ruda Bugaj.

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments