ŁKS strzelał Zniczowi po przerwie

Pierwszoligowy ŁKS wygrał na boisku przy ulicy Minerskiej mecz sparingowy z występującym w II lidze Zniczem Pruszków 3:0 (0:0). Jeszcze w sobotę czeka podopiecznych trenera Kibu Vicuny starcie z klubowymi rezerwami, które awansowały do grupy pierwszej III ligi, ale tego meczu kibice nie obejrzą. W przyszły piątek łodzian czeka pierwsze ligowe spotkanie w Tychach z GKS.

W pierwszych 45 minutach przeważali łodzianie, ale nie zdołali strzelić gola. Po zmianie stron trzykrotnie umieścili piłkę w siatce gości, a dwie pierwsze bramki padły w ciągu minuty. Wynik spotkania otworzył Adrian Klimczak, a chwilę później na 2:0 podwyższył Stipe Jurić. Wynik ustalił sześć minut przed końcem Ricardo Guima.

ŁKS Łódź – Znicz Pruszków 3:0 (0:0)
Bramki: Adrian Klimczak 62, Stipe Jurić 63, Ricardo Guima 84

ŁKS: Kozioł – Szeliga, Dąbrowski, Marciniak, Klimczak – Pirulo, Dominguez, Rozwandowicz, Rygaard (46′ Trąbka), Gryszkiewicz – Jurić. Ponadto grali: Bąkowicz, Kelechukwu, Janczukowicz, Moreno, Guima, Tosik.