AKTUALNOŚCI
Wyniki meczów sparingowych

Rozpędza się sparingowa machina przed sezonem 2021/2022. Coraz więcej drużyn z niższych klas rozgrywkowych sprawdza swoją dyspozycję, a także testuje potencjalnych nowych zawodników. Łódzki Futbol tradycyjnie podaje wyniki meczów najszybciej jak to możliwe wraz ze strzelcami bramek – o ile, kluby chcą ich ujawniać i nie zasłaniają się określeniem – testowany.

Wyprzedaż plecaków

III liga
(piątek – 23 lipca)
Omega Kleszczów – Lechia Tomaszów Mazowiecki 1:4 (1:0)
(Tomasz Bąkowicz – Artur Amroziński 2, Krystian Mroczek, Miłosz Grzesiński)
Pelikan Łowicz – Błonianka Błonie 3:1 (2:0)
(dla Pelikana: Grzegorz Wawrzyński 2, Damian Kozieł)
(sobota – 24 lipca)
Sokół Aleksandrów – Zjednoczeni Stryków 1:2 (0:0)
(Oskar Pióro – Łukasz Ściślewski 2)
KS Sand-Bus Kutno – Warta Sieradz 1:3 (0:2)
(testowany – Sebastian Radzio, Wiktor Płaneta, testowany)
Unia Skierniewice – Stal Niewiadów 7:1 (5:0)
(dla Unii: Kamil Sabiłło 2, Piotr Kłąb, Hubert Berłowski, Konrad Kowalczyk, testowani 2)

IV liga (grupa łódzka)
Prosna Wieruszów – GKS Grębanin 1:1 (0:1)
(dla Prosny: Szymon Cierkosz)
(sobota – 24 lipca)
Polonia Piotrków – MKP-Boruta Zgierz 3:0 (1:0)
(Mateusz Jakubiak, Kacper Kula, testowany)
Pogoń Zduńska Wola – WKS 1957 Wieluń 8:0 (2:0)
(Wojciech Pawlak 3, Dawid Kępniak, Łukasz Rakowski, Aleksander Majerz, Adrian Budka, Franciszek Nowak)
Orzeł Nieborów – Włókniarz Pabianice 2:3 (1:2)
(Bartosz Placek 2 – Ołeh Korobka 3)
Orkan Buczek – RKS Radomsko 1:3 (0:1)
(Łukasz Matuszczyk – Filip Krupa 2, Stanisław Domaniecki)
UKS SMS Łódź – KS Paradyż 4:1 (0:1)
(dla KS Paradyż: Mariusz Koćmin)
Stal Głowno – Zryw Wygoda 1:1 (0:0)
(Olaf Andrzejewski – Patryk Bojańczyk)
Włókniarz Zelów – LKS Kwiatkowice 0:2 (0:1)
(Michał Bogdan, Dawid Malka)
Widzew II Łódź – Marcovia Marki 2:0 (2:0)
(Damian Pokorski, testowany)
(niedziela – 25 lipca)
Skalnik Sulejów – Ruch Chorzów 2:6 (2:2)
(dla Skalnika: Łukasz Smolarczyk, Mateusz Śliwka)

Wyniki drużyn z niższych klas rozgrywkowych:
Ceramika Opoczno – Nida Pińczów 2:2
(dla Ceramiki: Paweł Kowalczyk, Oskar Korczyński)
Gmina Kłomnice – Warta Działoszyn 8:2
Polonia Kępno – Złoczewia Złoczew 7:1
Słowian Dworszowice – GKS Siemkowice 7:2
Olimpia Karsznice – KS Karsznice 3:1
GLKS Wołucza – Pilica Tomaszów 2:3
TS Janiszewice – Astoria Szczerców 4:6 (2:2)
Szczerbiec Wolbórz – UKS Concordia 1909 Piotrków 1:0
(Konrad Szymor)
Czarni Rozprza – Relax Czerniewice 2:5
MLKS Konopnica – Świt Kamieńsk 9:1
Iskra Dobroń – Tęcza Brodnia 5:3 (2:1)
TS Gruszczyce – LKS Zapole 9:1
LKS Świnice Warckie – Fair Play Kutno 8:2

Subskrybuj
Powiadom o
40 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Steafler
1 miesiąc temu

ksc nie znam piłkarza z Cery który gra za darmo!

kibic1
1 miesiąc temu

We wtorek 27 bm. Prosna Wieruszow – Polonia Marcinki Kępno 1:1 (1:0) Bramka dla Prosny Jakub Jarochj

live
1 miesiąc temu

KS Radoszewice – Warta Pławno 4:3

Prezes
1 miesiąc temu

KS Rębieskie – UKS Ustków 4:6 (1:4)
Bramki dla KS Rębieskie :
3 x Oluszczyk Paweł , 1 x Wróblewski Kajetan

Waclaw
1 miesiąc temu

Jaki wynik inowlodza

1 6 7 8