AKTUALNOŚCI
Holewiński ratuje wygraną

Ceramika Opoczno pokonała w rozegranym dziś spotkaniu 18 kolejki III ligi wyżej notowany Sokół Aleksandrów Łódzki 2:1. W 88 minucie bramkarz KSC Artur Holewiński obronił rzut karny! Warto odnotować, że w dotychczas rozegranych trzech spotkaniach rundy wiosennej, Ceramika zdobyła już 7 punktów.


tomadex wszystko dla kibica

Ceramika Opoczno do spotkania przystąpiła osłabiona brakiem pauzujących za kartki: Pawła Mogielskiego, Przemysława Bińkowskiego oraz Tomasza Łopaty. Kontuzja wykluczyła z gry Łukasza Berca.
Trener Dariusz Rogulski znakomicie ustawił dziś drużynę z Opoczna. Szkoleniowiec KSC podczas przygotowań do rundy wiosennej oglądał poczynania Sokoła podczas sparingów tego zespołu i efekty jego pracy widać było dziś na boisku.

Pierwsza bramka dla drużyny z Opoczna padła po rzucie rożnym. Z narożnika boiska dośrodkował Łukasz Grzybek, a Radosław Strzelecki pewnym uderzeniem głową pod poprzeczkę wyprowadził KSC na prowadzenie. Dwie minuty później Ceramika wyprowadziła znakomitą kontrę, drugą asystę zaliczył Grzybek wypuszczając na wolne pole Dawida Stańdo, który pokonał bramkarza i podwyższył na 2:0.
Gospodarze spotkania zmniejszyli rozmiar porażki w 60 minucie meczu. W polu karnym KSC powstało zamieszanie, piłka znalazła się na 17 metrze, gdzie dopadł do niej zawodnik Sokoła i pewnym strzłem zdobył bramkę. W 88 minucie spotkania arbiter podyktował problematyczny rzut karny dla Sokoła. Jednak bramkarz KSC Artur Holewiński znakomicie wyczuł intencję zawodnika gospodarzy wykunującego jedenastkę i obronił rzut karny.

Zawody rozegrane zostały w miejscowości Ruda Bugaj znajdującej się w okolicach Aleksandrowa Łódzkiego. Sędziujący spotkanie Przemysław Świtacz z WS Łódź nie pokazał w spotkaniu żadnej żółtej kartki.

Źródło: ceramikaopoczno.pl

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments