AKTUALNOŚCI
Piotrków: Obsada sędziowska

To pierwszy pełny weekend piłkarski w tym sezonie na terenie okręgu piotrkowskiego. Pierwsze spotkania rozegrają piłkarze w grupie piątej klasy A i grupie czwartej klasy B. Poniżej obsada sędziowska wszystkich zaplanowanych meczów. Kibicom przypominamy, że w każdej chwili może ona ulec zmianie bez podania przyczyn.


keeza komplety sportowe

KEEZA Klasa Okręgowa
Grupa 2.
(sobota – 28 sierpnia)
17:00 – UKS Concordia 1909 Piotrków – Orzeł Parzęczew – Robert Kaczor
17:00 – Szczerbiec Wolbórz – Pilica Przedbórz – Tomasz Lewandowski
17:00 – MGKS Drzewica – Astoria Szczerców – WS Skierniewice
17:00 – Polonia Gorzędów – LKS Lubochnia – Damian Łukasiński
17:00 – Start Lgota Wielka – Świt Kamieńsk – Tomasz Haładaj
(niedziela – 29 sierpnia)
11:00 – IKS Inowłódz – Włókniarz Moszczenica – Tomasz Haładaj
17:00 – Omega II Kleszczów – Stal Niewiadów – Grzegorz Muskała
17:30 – PGE GKS II Bełchatów – Ceramika Opoczno – Tomasz Lewandowski

Klasa A
Grupa 5.
(sobota – 28 sierpnia)
16:00 – Kasztelan Żarnów – Relax Czerniewice – Wiktor Sulma
17:00 – RKS Rzeczyca – LKS Białaczów – WS Skierniewice
(niedziela – 29 sierpnia)
11:00 – LKS Mniszków – KS Poświętne – Dawid Łuczyński
11:00 – LKS Wola Wola Chojnata – Olimpia Wola Załężna – Józef Krajewski
11:30 – Korona Stary Dwór – LUKS Mroczków-Dzielna – Tomasz Krawczyk
17:00 – LKS Radzice – Pilica Tomaszów – Dawid Jedliński

Grupa 6.
(sobota – 28 sierpnia)
17:00 – LUKS Gomunice – LKS Mierzyn – Dawid Łuczyński
17:00 – Czarni Rozprza – Piast Krzywanice – Mateusz Kowalski
17:00 – Start Niechcice – VIS Gidle – Tomasz Krawczyk
(niedziela – 29 sierpnia)
15:00 – Motor Bujniczki – GUKS Gorzkowice – Filip Barczak
15:00 – Zapał Krzętów – KS Grocholice – Emil Giermata
17:00 – LKS Wola Krzysztoporska – ESPN Bełchatów – Józef Krajewski

Klasa B
Grupa 4.
(sobota – 28 sierpnia)
11:00 – Lechia Bełchatów – LKS Dobryszyce – Paweł Łuszcz
17:00 – Ruch Chrzanowice – Skalnik II Sulejów – Michał Ledwan
(niedziela – 29 sierpnia)
11:00 – Ceramika II Opoczno – Luciąża Przygłów – Wiktor Sulma
17:00 – Czartoria Ręczno – Zjednoczeni Budziszewice – Kacper Jakóbik
17:00 – Mazovia Tomaszów – Atom Januszewice – Robert Kaczor

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Jojo2
1 miesiąc temu

W Piotrkowie asystenci „klasa” !!! Brak slow