AKTUALNOŚCI
Piotrków: Obsada sędziowska

Przed nami pierwszy wrześniowy weekend na boiskach okręgu piotrkowskiego. Mecze o punkty zagrają piłkarze wszystkich seniorskich klas rozgrywkowych. Poniżej obsada sędziowska zaplanowanych spotkań w KEEZA Klasie Okręgowej, Klasie A i Klasie B. Kibicom przypominamy, że w każdej chwili może ona ulec zmianie i to bez podania przyczyn.

 

KEEZA Klasa okręgowa
Grupa 2.
(sobota – 4 września)
15:00 – Orzeł Parzęczew – LKS Lubochnia – Krzysztof Walczak
16:30 – Stal Niewiadów – Polonia Gorzędów – Mariusz Adamiec
16:30 – Świt Kamieńsk – Omega II Kleszczów – Tomasz Krawczyk
17:00 – Astoria Szczerców – Start Lgota Wielka – Tomasz Haładaj
17:00 – Pilica Przedbórz – MGKS Drzewica – Damian Łukasiński
17:00 – Ceramika Opoczno – Szczerbiec Wolbórz – Krzysztof Dziedzic
17:00 – Włókniarz Moszczenica – PGE GKS II Bełchatów – Hubert Gawłowski
17:00 – UKS Concordia 1909 Piotrków – KS Inowłódz – Paweł Łuszcz

Klasa A
Grupa 5.
(sobota – 4 września)
16:30 – LKS Białaczów – LKS Radzice – Szymon Zieleniak
17:00 – Pilica Tomaszów – LKS Wola Wola Chojnata – Filip Barczak
17:00 – Olimpia Wola Załężna – Kasztelan Żarnów – Wiktor Sulma
(niedziela – 5 września)
11:00 – LUKS Mroczków-Dzielna – RKS Rzeczyca – Tomasz Lewandowski
11:00 – LKS Mniszków – Korona Stary Dwór – Józef Krajewski
16:00 – KS Poświętne – Relax Czerniewice – Daniel Walas

Grupa 6.
(sobota – 4 września)
16:30 – KS Grocholice – LKS Wola Krzysztoporska – Damian Badziak
16:30 – GUKS Gorzkowice – Zapał Krzętów – Paweł Kula
17:00 – LKS Mierzyn – Czarni Rozprza – Mateusz Kowalski
(niedziela – 5 września)
16:00 – Victoria Żytno – LUKS Gomunice – Robert Rybak
17:00 – ESPN Bełchatów – Start Niechcice – Dawid Łuczyński
17:00 – ViS Gidle – Victoria Woźniki – Damian Łukasiński

Klasa B
Grupa 4.
(sobota – 4 września)
15:00 – Atom Januszewice – Czartoria Ręczno – Zenon Białas
17:00 – Luciąża Przygłów – LKS Dobryszyce – Rafał Krasoń
(niedziela – 5 września)
11:00 – Skalnik II Sulejów – Lechia Bełchatów – Hubert Gawłowski
15:00 – Zjednoczeni Budziszewice – Ruch 1951 Chrzanowice – Szymon Zieleniak
16:00 – Ceramika II Opoczno – Mazovia Tomaszów – Michał Papis

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments