AKTUALNOŚCI
Sieradz: Obsada sędziowska

W weekend rozegrane zostaną mecze grupy trzeciej KEEZA Klasy Okręgowej, sieradzkiej klasy A i klasy B. WKS 1957 Wieluń, który w klasie okręgowej nie stracił nie tylko punktu, ale nawet gola zmierzy się na wyjeździe z Hetmanem Rusiec. O pierwsze zwycięstwo bić będą się w Warcie Jutrzenka z GKS Chojne. Publikujemy obsadę sędziowską meczów, choć w każdej chwili może ona ulec zmianie.

Komplet treningowy keeza

KEEZA Klasa Okręgowa (grupa 3.)
(sobota – 11 września)
16:00 – Hetman Rusiec – WKS 1957 Wieluń – Janecka
16:30 – Zawisza Pajęczno – Czarni Rząśnia – Felcenloben
17:00 – KS Karsznice – TS Janiszewice – Grzelak
17:00 – Słowian Dworszowice – LZS Brąszewice – Kulawiecki
(niedziela – 12 września)
11:00 – Warta II Sieradz – Tęcza Brodnia – Majkowski
13:00 – Złoczewia Złoczew – MLKS Konopnica – Aleksandrowicz
17:00 – Jutrzenka Warta – GKS Chojne – Berliński
17:00 – Piast Błaszki – Warta Działoszyn – Dąbrowski

Klasa A
Grupa VII
(sobota – 11 września)
17:00 – Jaga Lututów – GLKS Biała – Ubycha
(niedziela – 12 września)
11:00 – LKS Pyszków – Sokół Goszczanów – Ubycha
11:00 – Inter Sieradz-Woźniki – TS Gruszczyce – Badziak
11:00 – LKS Socha – KS Osiek – Szczypkowski
12:00 – LKS Kobierzycko – LKS Zapole – Drużbicki
16:00 – LGKS Charłupia Mała – UKS Ustków – Gajewczyk

Grupa VIII
(sobota – 11 września)
16:00 – LZS Łaszew – LKS Kiełczygłów – Jasiński
16:00 – GKS Czastary – KS Radoszewice – Nowak
16:00 – Orzeł Wola Wiązowa – LKS Masłowice – Nita
16:30 – LZS Młynisko – LKS Wierzchlas – Wawrzyniak
(niedziela – 12 września)
11:00 – LZS Krzyworzeka – KKS Kurów – Tosoni
16:00 – GKS Siemkowice – Warta Osjaków – Nita
16:30 – LZS Staw – Płomień Makowiska – Dankowski

Klasa B
Grupa V
(sobota – 11 września)
17:00 – GKS Burzenin w Woli Będkowskiej – LUKS Bałucz – Drużbicki
(niedziela – 12 września)
11:00 – MUKS Wróblew – UKS Wiewiórczyn – Lipka
11:00 – LZS Chrząstawa – Amatorzy Zapolice – Dankowski
15:00 – Unia Sieradz-Męka – LKS Kamienna – Ubycha
15:00 – KS Rębieskie – GKS Sędziejowice – Owczarek
15:00 – Ekolog Wojsławice – KS SKS Sieradz – Holewski

Grupa VI
(sobota – 11 września)
16:00 – UKS Galewice – Ostrowia w Ostrówku – Śniady
17:00 – LZS Wrońsko – KS Kraszkowice – Dankowski
(niedziela – 12 września)
11:00 – Orion Olewin – Zryw Ożegów – Antończyk
11:00 – KS Czarnożyły – Start Świątkowice – Lewandowski
14:00 – Victoria Skomlin – LZS Pątnów – Antończyk
15:00 – Centra Walichnowy – Prosna Wyszanów – Kowalewski

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Kibic
1 miesiąc temu

Pajęczno to kiedy gra w sobotę czy w niedzielę?