AKTUALNOŚCI
Elektrownia wygrała w Łuszczanowicach

Już po raz VI Fundacja Rozwoju Gminy Kleszczów wspólnie z LKS Omegą Kleszczów i Ogniwem Łuszczanowice zorganizowała turniej oldbojów. Wystartowało sześć zespołów. W Łuszczanowicach rywalizowały drużyny: Czerwono-Czarnych z Bełchatowa, Oldboy Kamieńsk, Oldboy Rząśnia, Oldboy Elektrownia Bełchatów, Oldboy Widawa i gospodarze turnieju – Oldboy Ogniwo Łuszczanowice.


keeza komplety sportowe

Poziom był niezwykle wyrównany. Dotychczas żaden turniej w historii nie trzymał w napięciu praktycznie do ostatniego spotkania. Dopiero czternasty (na piętnaście zaplanowanych) mecz zdecydował o końcowym triumfie Elektrowni Bełchatów, która wygrała z Łuszczanowicami 2:0. Drugie miejsce zajął zespół z Widawy, na trzeciej pozycji uplasowali się gospodarze, a dalsze lokaty zajęły: Rząśnia, Czerwono-Czarni i Kamieńsk.

Najlepszym strzelcem turnieju został zdobywca pięciu bramek Piotr Płaza (Elektrownia), a najlepszym bramkarzem Przemysław Gajewski (Łuszczanowice).

Zwycięski zespół wystąpił w następującym składzie: Zbigniew Rojek, Edward Szafrański – Marek Bujacz, Piotr Płaza, Paweł Gwarek, Paweł Wiśniewski, Łukasz Błasiński, Janusz Szulc, Łukasz Wróbel i Robert Stefański.

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments