AKTUALNOŚCI
Kamieńsk nadal bez punktów

Na stadionie im. majora Antoniego Maszewskiego w Kamieńsku miała miejsce inauguracja rundy wiosennej sezonu 2010/2011 wojewódzkiej ligi Kuchar. Drużyna LZS Świt Kamieńsk zmierzyła się z zespołem ZKS Włókniarz Zgierz.


keeza komplety sportowe


Niestety i tym razem młodym piłkarzom Świtu Kamieńsk nie udało się zdobycie przynajmniej gola. Pierwszą groźną sytuację stworzyli gospodarze, już na początku meczu po indywidualnej akcji i ograniu bramkarza przez napastnika Świtu Huberta Samborskiego, piłkę z linii bramkowej wybił jeden z obrońców gości. W miarę upływu gry piłkarze Włókniarza Zgierz stopniowo przejmowali inicjatywę raz po raz tworząc groźne sytuacje podbramkowe. Po pierwszej z nich piłka minimalnie minęła słupek. W kolejnej, po strzale z około 20. metrów trafiła do bramki otwierając wynik spotkania.

Druga połowa rozpoczęła się od ataków gospodarzy pragnących doprowadzić do remisu. Goście ograniczyli się do kontrataków, po których strzelali gole. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0:4.

W następnej kolejce LZS Świt Kamieńsk zmierzy się na wyjeździe z drużyną KS Wartą Sieradz, może tym razem uda się zdobyć pierwsze punkty.

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments