AKTUALNOŚCI
Piotrków: Obsada sędziowska

Przed nami ostatni ligowy weekend września w okręgu piotrkowskim. Na boiska wyjdą piłkarze w KEEZA Klasie Okręgowej (grupa 2), piotrkowskiej klasie A (grupy 5 i 6) oraz klasie B (grupa 4). Poniżej obsada sędziowska wszystkich zaplanowanych meczów. Kibicom przypominamy, że może się ona zmienić w każdej chwili bez podania przyczyny.

promocja keeza

KEEZA Klasa Okręgowa
Grupa 2.
(sobota – 25 września)
15:00 – Orzeł Parzęczew – Świt Kamieńsk – WS Łódź
16:00 – Astoria Szczerców – Stal Niewiadów – Igor Gierasimiuk
16:00 – Pilica Przedbórz – LKS Lubochnia – Paweł Łuszcz
16:00 – Ceramika Opoczno – Polonia Gorzędów – Adrian Grałek
16:00 – Włókniarz Moszczenica – Omega II Kleszczów – WS Skierniewice
16:00 – UKS Concordia 1909 Piotrków – Start Lgota Wielka – Tomasz Krawczyk
16:00 – PGE GKS II Bełchatów – Szczerbiec Wolbórz – Damian Łukasiński
(niedziela – 26 września)
15:00 – IKS Inowłódz – MGKS Drzewica – Grzegorz Muskała

Klasa A
Grupa 5.
(sobota – 25 września)
16:00 – RKS Rzeczyca – KS Poświętne – WS Skierniewice
16:00 – Relax Czerniewice – LKS Białaczów – WS Skierniewice
16:00 – Olimpia Wola Załężna – Pilica Tomaszów – WS Skierniewice
(niedziela – 26 września)
11:00 – LKS Wola Wola Chojnata – LKS Mniszków – Tomasz Krawczyk
16:00 – LKS Radzice – Korona Stary Dwór – Mateusz Kowalski
16:00 – Kasztelan Żarnów – LUKS Mroczków-Dzielna – Kacper Kochelski

Grupa 6.
(sobota – 25 września)
16:00 – Start Niechcice – LUKS Gomunice – Waldemar Markiewicz
16:00 – Czarni Rozprza – Victoria Woźniki – Daniel Walas
16:00 – LKS Wola Krzysztoporska – LKS Mierzyn – Robert Rybak
18:00 – KS Grocholice – GUKS Gorzkowice – Michał Ledwan
(niedziela – 26 września)
15:00 – Motor Bujniczki – ViS Gidle – Waldemar Markiewicz
15:00 – Zapał Krzętów – Victoria Żytno – Dawid Łuczyński (na zdjęciu)
16:00 – ESPN Bełchatów – Piast Krzywanice – Robert Rybak

Klasa B
Grupa 4.
(sobota – 25 września)
15:00 – Lechia Bełchatów – Ceramika II Opoczno – Paweł Kula
16:00 – Ruch 1951 Chrzanowice – Mazovia Tomaszów – Hubert Gawłowski
(niedziela – 26 września)
16:00 – Skalnik II Sulejów – Zjednoczeni Budziszewice – Mateusz Włudara
16:00 – LKS Dobryszyce – Atom Januszewice – Jacek Sionkowski
16:00 – Czartoria Ręczno – Luciąża Przygłów – Wiesław Burzyński

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Grałek
2 miesięcy temu

Ceramika w 14 na Gorzędów kończący w 9. 16 żółtych 2 czerwone , dwa karne z kapelusza dla Ceramiki a i tak 1-1 ? Brawo Grałek 4 liga czeka..