AKTUALNOŚCI
Najciekawiej w Aleksandrowie

Po długiej zimowej przerwie rusza runda wiosenna grupy E łódzkiej klasy Górski. W najbliższy czwartek o godz. 17.00 odbędą się cztery ligowe spotkania tej klasy rozgrywkowej, dwie drużyny będą natomiast pauzować.


Runda rewanżowa dla niektórych drużyn rozpocznie się z wysokiego „c”. W Konstantynowie miejscowy Włókniarz podejmie lidera rozgrywek UKS SMS Łódź, który jako jedyny zespół w lidze pozostaje niepokonany. Przyglądając się tabeli, spotkanie to śmiało można nazwać pojedynkiem Dawida z Goliatem. Jesienny mecz tych drużyn zakończył się zdecydowany zwycięstwem piłkarzy łódzkiego SMS-u (8:0), pamiętać jednak trzeba, że młodzi zawodnicy Włókniarza będą chcieli za wszelką ceną jak najlepiej wypaść przed własną publicznością

Na bardzo wyrównany pojedynek możemy liczyć w Aleksandrowie Łódzkim, gdzie juniorzy Sokoła zmierzą się z drużyną Łódzkiego Klubu Sportowego. Zespoły te znajdują się odpowiednio na drugim i trzecim miejscu w ligowej tabeli, a różnica między nimi wynosi tylko 3 punkty. Dla ekipy Sokoła jest to szansa, aby ten dystans powiększyć. Natomiast ewentualna wygrana ŁKS-u, daje młodym piłkarzom z al. Unii możliwość wskoczenia na drugie miejsce w tabeli, szczególnie biorąc pod uwagę remis 1:1 w pierwszym spotkaniu.

Świetną okazję do udanego rozpoczęcia rundy dostanie drużyna MKS Kutno. Jako gospodarz zmierzą się z ostatnim zespołem ligi, Zawiszą Rzgów. W jesiennym pojedynku lepszy okazał się MKS, zwyciężając 10:3. Podobną sytuację ma Pogoń-Ekolog Zduńska Wola, która będzie podejmować u siebie Stal Głowno. Patrząc na poczynania obu drużyn oraz wynik pierwszego spotkanie (13:0), faworytem w tym spotkaniu są zawodnicy ze Zduńskiej Woli.

Pauzować będzie drużyna WUKS Rosanów oraz Elta Łódź.

12. Kolejka – 7 kwiecień 2011 (Czwartek)
17:00 Sokół Aleksandrów – ŁKS Łódź
17:00 MKS Kutno – Zawisza Rzgów
17:00 Pogoń Zduńska Wola – Stal Głowno
17:00 Włókniarz Konstantynów – UKS SMS Łódź
Pauzują: WUKS Rosanów, Elta Łódź

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments