AKTUALNOŚCI
Piotrków: Obsada sędziowska

Drugi październikowy weekend rozpocznie się w Bełchatowie meczem grupy IV klasy B pomiędzy miejscową Lechią i Czartorią Ręczno. Spotkanie rozegrane zostanie na obiekcie PCS Bełchatów przy sztucznych światłach. Poniżej sędziowska obsada meczów KEEZA Klasy Okręgowej, klasy A i klasy B. W każdej chwili może ona ulec zmianie bez podania przyczyny.

GKS Bełchatów

KEEZA Klasa Okręgowa
Grupa 2.
(sobota – 9 października)
15:00 – Orzeł Parzęczew – Astoria Szczerców – Adam Faliszewski
15:00 – Ceramika Opoczno – Stal Niewiadów – Wojciech Kretek
15:30 – Pilica Przedbórz – Świt Kamieńsk – Paweł Łuszcz
15:30 – UKS Concordia 1909 Piotrków – Polonia Gorzędów – Marcin Tądel
16:00 – Szczerbiec Wolbórz – MGKS Drzewica – Tomasz Krawczyk
17:00 – IKS Inowłódz – Omega II Kleszczów – Tomasz Lewandowski
(niedziela – 10 października)
11:00 – GKS II Bełchatów – Start Lgota Wielka – Hubert Gawłowski
15:00 – Włókniarz Moszczenica – LKS Lubochnia – Marcin Mielczarek

Klasa A
Grupa 5.
(sobota – 9 października)
15:30 – Kasztelan Żarnów – Korona Stary Dwór – Dawid Łuczyński
15:30 – Olimpia Wola Załężna – LUKS Mroczków-Dzielna – Katarzyna Bryk
(niedziela – 10 października)
11:00 – LKS Wola Wola Chojnata – RKS Rzeczyca – Dawid Jałmużna
15:00 – Relax Czerniewice – LKS Mniszków – Adrian Grałek
15:00 – Pilica Tomaszów – LKS Białaczów – Mateusz Włudara
15:00 – LKS Radzice – KS Poświętne – Dawid Jałmużna

Grupa 6.
(sobota – 9 października)
15:30 – Start Niechcice – Czarni Rozprza – Damian Łukasiński
15:30 – LKS Wola Krzysztoporska – VIS Gidle – Robert Rybak
15:30 – GUKS Gorzkowice – Piast Krzywanice – Daniel Walas
17:30 – KS Grocholice – LKS Mierzyn – Michał Dzwonkowski
(niedziela – 10 października)
15:00 – Motor Bujniczki – LUKS Gomunice – Kacper Kochelski
15:00 – Zapał Krzętów – Victoria Woźniki – Jacek Masłowski
15:30 – ESPN Bełchatów – Victoria Żytno – Dawid Łuczyński (na zdjęciu)

Klasa B
Grupa 4.
(piątek – 8 października)
19:00 – Lechia Bełchatów – Czartoria Ręczno – Piotr Kaczmarczyk
(sobota – 9 października)
15:30 – Ruch 1951 Chrzanowice – Luciąża Przygłów – Piotr Kaczmarczyk
(niedziela – 10 października)
11:00 – Zjednoczeni Budziszewice – Atom Januszewice – Dawid Jedliński
15:30 – LKS Dobryszyce – Mazovia Tomaszów – Krzysztof Wieczorek
15:30 – Skalnik II Sulejów – Ceramika II Opoczno – Igor Gierasimiuk

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments