Unia pokonała beniaminka z Giżycka

Po raz siódmy w tym sezonie wygrali trzecioligowy mecz piłkarze Unii Skierniewice. Podopieczni trenera Piotra Kocęby pokonali na wyjeździe beniaminka z Giżycka 3:1 (1:1). Było to jednocześnie piąte wyjazdowe zwycięstwo ekipy ze Skierniewic, która ma już na koncie 22 punkty i plasuje się w czołówce tabeli. W najbliższą środę Unia podejmie Broń Radom.

Pierwszy gol w Giżycku padł w 39. minucie, a bramkarza miejscowych pokonał Damian Makuch. Już dwie minuty później był remis. Mateusza Wlazłowskiego do kapitulacji zmusił Krystian Wiśniewski. Mecz rozstrzygnął się w drugiej połowie za sprawą Kamila Sabiłło, który w trzy minuty strzelił dwa gole. Goście mogli wygrać wyżej, ale po strzale Ignacego Ogłozińskiego gospodarze wybili piłkę z linii bramkowej.

Mamry Giżycko – Unia Skierniewice 1:3 (1:1)
Bramki: Krystian Wiśniewski 41 – Damian Makuch 39, Kamil Sabiłło 75, 78

Unia: Wlazłowski – Broniarek, Wojciechowski, Ogłoziński, Winkler – Wilanowski (71′ Berłowski), Nowak, Jasiński (80′ Kurtanidze), Makuch – Kłąb (61′ Krajewski), Sabiłło.