Stal Niewiadów nie do zatrzymania

W hicie 10. kolejki grupy drugiej KEEZA Klasy Okręgowej Stal Niewiadów pokonała na wyjeździe Ceramikę Opoczno 3:2 (1:1). Niewiadowianie zdobyli w 10 meczach komplet 30 punktów i są oczywiście liderem tabeli. Po 22 punkty mają Ceramika Opoczno oraz Pilica Przedbórz. Bohaterem spotkania był supersnajper Stalówki Mateusz Białek.

Gospodarze prowadzili w tym meczu 1:0 po golu Marcina Mireckiego, ale wyrównał niezawodny Mateusz Białek. W drugiej połowie miejscowych wyprowadził na prowadzenie Natan Meto. Do remisu doprowadził jednak Robert Ornafa, a przed końcem meczu gola na wagę zwycięstwa strzelił Białek

31 komentarzy
Patryk
2 lat temu

ksc napinałeś się tydzień temu jak guma w majtkach i co?
weź odstaw komputer i idź na spacer przewietrz mózg bo piszesz głupoty 🙂 już raz Niewiadów wygrał wszystkie mecze w okręgówce w całym sezonie więc wszystko jest możliwe. Zapraszamy na wiosne to dostaniecie u nas znowu bęcki 🙂
PRZEGRYWAĆ TRZEBA UMIEĆ

ksc
2 lat temu

niewiadow nie awansuje narazie graja na zajebistym farcie tak jak drzewica w tamtym sezonie .ja stawiam na awans belchatowa lub przedborza a niewiadow jak tylko straci pierwsze punkty to sie posypia i niemozliwe zeby przez caly sezon mieli tyle szczescia. Jak na lidera i druzyne ktora wszystko wygrala powinni prezentowac zdecydowanie wieksza kulture gry. Nie widzialem zadnej skladnej akcji stali a bramki powiedzmy szczerze Opoczynska defensywa sama na wlasne zyczenie im sprezentowala

widz niezalezny
2 lat temu

Jako niezależny widz tego meczu, nie sympatyzujący z żadną z drużyn wypowiem sie obiektywnie. Piłkarze z Opoczna sami zaczęli ostra grę. W pierwszej połowie tez grali bardzo ostro i sądzia Kretek był dla nich bardzo łaskawy. Faule na Świątnickim i Białku, oraz faule w ataku na obrońcach Stali… Piłkarze z Niewiadowa nie przestraszyli się. Odpowiadali taka grą jaką prezentowało Opoczno. Ząb za ząb. W 5 minucie meczu zawodnik Opoczna nadepnął leżącego Janika. Tego nikt z Opoczna nie widział??? Niewiadów zobaczył w tym meczu 7 kartek (Białek, Gaugier, Ornafa, Janik, Grochowalski, Pyśka, Grad) więc mówienie o stronniczości sedziego jest daleko nie… Czytaj więcej »

ksc
2 lat temu

mam tylko nadzieje ze sedzia Kretek poniesie konsekwencje za to sedziowanie . tak brutalnie i chamsko jak niewiadow dawno nikt nie gral wspolczuje nastepnym co z nimi zagraja

dział
2 lat temu

Działacze z Opoczna zrobili wiele /postarzyli skład, zmienili zarząd ,pomalowali ogrodzenie,odnowili brodzik, sponsorzy nie mieszczą się w 15-minutowej przerwie czytanej przez zasłużonego spikera,zapewnili wysokie premie dla 1 -ej drużyny,pompowali balon kt. nie mieścił się na stadionie/ a tu ten balon pierdu. Wszystkie apteki w Opocznie wywiesiły info maści na ból tylnej części ciała brak.