AKTUALNOŚCI
Uderzony w twarz sędzia przerwał mecz

Zaledwie dwadzieścia minut trwało niedzielne spotkanie łódzkiej klasy B pomiędzy Sokołem Skromnica i Gromem Powodów. Sędzia główny tego pojedynku Hubert Ślusarczyk został uderzony w twarz przez piłkarza gości Rafała Simona i zawody przedwcześnie zakończył. Wcześniej Simon obejrzał czerwoną kartkę za groźny karalne wykrzykiwane w stronę arbitra.

promocja keeza

Słowa, których użył zawodnik do sędziego nie nadają się do zacytowania. Młody arbiter postanowił wykluczyć piłkarza, pokazując mu czerwoną kartkę. Ten jednak nie zszedł z boiska, ale uderzył go otwartą dłonią w twarz. Mecz zostanie zweryfikowany jako walkower dla Sokoła. My wynik 3:0 już ujęliśmy w tabeli. O karze dla zawodnika, który miejmy nadzieję będzie surowa, poinformujemy.

Subskrybuj
Powiadom o
14 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Sędzia K
1 miesiąc temu

Zapraszam Pana Dariusza na kurs do najbliższego wydziału sędziowskiego i pokaże Pan co Pan potrafi. A w Orlikach za sędziowanie się dostało 45 zł nie ważne gdzie się jechało więc dlatego nie ma sędziów. Wszyscy pisz, że tylko sędziowie pieniądze biorą to niech sami pójdą na kurs i zobaczą ile zostaje z takiego meczu, ile czasu zajmuje to przed przyjazdem na mecz, powrót i wpisanie do extranetu wszystkich danych (ze 130 zł za B klasę przeliczając na godzinę wychodzi ok 30 zł bo mecz dla sędziego to nie tylko 90 minut a także dojazd i powrót). Ja sędziuje dlatego, że… Czytaj więcej »

Miki
1 miesiąc temu

Zachowanie zawodnika jest naganne i powinno być ukarane jak najbardziej surowo. Niestety sam ŁZPN strzela samobóje zmniejszając kary za bandytyzm boiskowy, przykładem jeden z zawodników drużyny z Dłutowa został wyrzucony z boiska poszedł się przebrać po czym podszedł do bocznego arbitra i „wywalił mu z dyńki” za co został ukarany 2 letnią dyskwalifikacją a po roku ŁZPN zmniejszył karę o połowę. Z drugiej strony po reformie zrównującej stawki za sędziowanie niezależnie od odległości zginęła z horyzontu połowa sędziów, więc nie dziwmy się, że nieudacznicy sędziują bo nie ma na nich żadnego bata. Albo nieudacznik albo bez sędziego wybór należy do… Czytaj więcej »

Dariusz Galoch
1 miesiąc temu

Dla mnie, to w tej sytuacji, powinien zabrać głos prezes lzpn, ale on nie ma … bo działa jako członek finansowy, więc nie na korzyść związku, a my musimy z tym żyć na co dzień, zagryzając język.. uważam, że wolę jednego kumatego sędziego, niż trzech ślepych. Ale niestety nie wygramy z nimi, oni zawsze będą mieli rację, a my tylko musimy płacić i nie mamy prawa dyskutować. To jest słabe, beton rządzi. Ja mogę się założyć, że sam lepiej posędziuję, niż większość uprawnionych do tego tematu, ale nie będę im zabierał tych pieniędzy, bo tylko dla nich to robią, a… Czytaj więcej »

Dariusz Galoch
1 miesiąc temu

Poświęce się i w najbliższy weekend nagram tego nieudacznika w pracy i wszyscy zobaczą jaki to talent.