AKTUALNOŚCI
Druga wiosenna kolejka „Deyny”

W ten weekend po raz drugi w tym sezonie na boiska wybiegną piłkarze Wojewódzkiej Ligi Deyna. Trzy z sześciu meczów odbędą się w sobotę, kolejne trzy będziemy mogli zobaczyć dzień później.


tomadex wszystko dla kibica

W sobotę zmagania rozpoczną:

Włókniarz Moszczenica – AP ŁKS
Gospodarze po dość nie tyle niespodziewanym, co szczęśliwym remisie z drużyną SMS, postarają się dalej zdobywać kolejne punkty. Tym razem będą grać z inną łódzką drużyną – ŁKS. Goście zaliczyli słabą rundę jesienną, ale wiosną wystartowali bardzo dobrze i rozpędzeni „Rycerze Wiosny” będą chcieli zdobyć kolejne ważne punkty.
Pierwsze spotkanie: ŁKS 2-2 Włókniarz

MULKS Łask – Sport Perfect
O godz. 11.00 rozpocznie się także drugie spotkanie, MULKS ŁaskSport Perfect. Drużyna MULKS jest w tym sezonie wyraźnym outsiderem i chłopcem do bicia, a pierwszy mecz wiosny pokazał że niewiele się w Łasku zmieniło. Natomiast Sport Perfect na poważnie wziął się za odrabianie strat do czołówki tabeli. Wygrana 4:0 z obrońcą tytułu (Pogonią Ekolog) , na pewno doda skrzydeł łódzkim piłkarzom. Faworyt jest tylko jeden.
Pierwsze spotkanie: Sport 5-1 Łask

Pogoń Zduńska Wola – LKS Ceramika Opoczno
Ostatnie sobotnie spotkanie odbędzie się w Zduńskiej Woli. O godz. 16.00 gospodarze podejmą Ceramikę Opoczno. Będzie to na pewno bardzo emocjonujący mecz, szczególnie ze względu na dotkliwą porażkę Pogoni na inauguracje ze Sportem. Piłkarze ze Zduńskiej woli będą chcieli odzyskać utraconą pozycję lidera. Ceramika spokojnie rozpoczęła rundą od pewnej wygranej z Zawiszą Rzgów, a teraz nie zostaje nic innego niż dalej zbierać punkty i być może włączyć się jeszcze do rywalizacji o podium w ligowej tabeli.
Pierwsze spotkanie: Ceramika 0-2 Pogoń

Niedzielne spotkania rozpoczną się o godz. 11.00.

UKS Mazovia Tomaszów Maz. – Widok Skierniewice
W Tomaszowie na boisko wyjdą Widok Skierniewice i miejscowa Mazovia. Goście rozpoczęli rundę wiosenną najgorzej jak się dało, dali nastrzelać GKS-owi aż 9 bramek. Po tak bolesnej porażce będą chcieli się odbić od dna. Mazovia dość niespodziewanie urwała punkty trzeciej drużynie – Borucie Zgierz – i wygląda na to, że w tej rundzie przestanie być chłopcem do bicia i powalczy na poważnie o utrzymanie, a może nawet o środek tabeli.
Pierwsze spotkanie: Widok 1-2 Mazovia

Zawisza Rzgów – MKP Boruta Zgierz
W Rzgowie beniaminek podejmie MKP Borutę Zgierz. Gospodarze zaczęli kiepsko i nie wygląda na to, żeby w tym meczu miało być lepiej. Goście, rozdrażnieni stratą punktów na inaugurację, będą teraz bardziej zmotywowani, a przede wszystkim, jeśli marzą dalej o mistrzostwie, to muszą wziąć się w garść i wygrać już wszystkie mecze do końca sezonu.
Pierwsze spotkanie: Boruta 5-0 Zawisza

UKS SMS Łódź – GKS Bełchatów
Na ulice Milionową przyjedzie lider – GKS Bełchatów. UKS SMS zaczął od remisu w Moszczenicy, Gieksa rozpoczęła z wysokiego „c”. Jeśli utrzyma taką formę, to żaden rywal w tym sezonie nie będzie w stanie się przeciwstawić klubowi z Bełchatowa. SMS w lidze Deyna jest najsłabszą drużyną spośród wszystkich drużyn Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Przede wszystkim z tego powodu, że najlepsi gracze z tego rocznika grają w drużynie Juniora Młodszego. UKS jest w tym sezonie tylko drużyną środka tabeli, ale stać ich na zwycięstwo z każdym.
Pierwsze spotkanie: GKS 2-2 SMS

Michał Lewandowski

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments