AKTUALNOŚCI
Jutrzenka partnerskim klubem Widzewa

Jutrzenka Warta, mająca drużynę seniorów w grupie trzeciej KEEZA Klasy Okręgowej, podpisała umowę o współpracy z liderem I ligi Widzewem Łódź. Ze strony Juve podpisy złożyli wiceprezes Wiktor Wawrowski oraz sekretarz Hubert Kamola. Pierwszoligowca reprezentowali prezes zarządu Mateusz Dróżdż i wiceprezes Michał Rydz.


keeza komplety sportowe

Najważniejsze punkty umowy mówią o współpracy na poziomie piłki młodzieżowej. Najlepsi młodzi warcianie będą mieli okazję do zajęć w widzewskiej akademii, a trenerzy wybiorą się na staże.

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Gregory Peck
1 miesiąc temu

A jakie to ma znaczenie w IV czy V lidze, że ktoś się tam podpiera? Co to – liga mistrzów? Liczy się rozwój młodych piłkarzy, którzy jeszcze coś mogą osiągnąć w poważnej piłce. Zresztą stoi jak wół napisane – chodzi o piłkę młodzieżową, a nie seniorów. 28-30 letni amatorzy niech sobie dalej kopią dla satysfakcji.

Hmmm
1 miesiąc temu

Kiepskie podejście jeśli chodzi o resztę drużyn okręgowych jest to porostu nie w porządku to samo tyczy się warty Sieradz podpieranie się lepszymi zawodnikami żeby mieć punkty .. a inne drużyny walczą o każdy mecz i punkty nie biorąc zawodników od kogoś innego …

Jkg
1 miesiąc temu

Zaraza Widzew głupota słynnego szpitala